• Ново
Панарацер Пасела 1. Во Жица Мушка Гума

Панарацер Пасела 1. Во Жица Мушка Гума

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Пасела е нашиот стандард околу турнеи или гуми за урбано патување. Неговиот сеопфатен опсег на големини осигурува дека можете да најдете Пасела за повеќето употреби. Возете го и верувајте му. Достапни се два модели на шари. Урбана/Патничка гума. Челик (Жица) мушка. 26 х 1.50 И Црна Со Килибар страничен ѕид. Тежи 430 грама40-65 ПСИ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека

Стил : Секојдневен Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како да се мие : Рачно Миење Ладн

DEN 1.00
1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84