• Ново
Уникатен Разбој Тепих За Мирна Оаза 4' 0 4' 0 ,Сино

Уникатен Разбој Тепих За Мирна Оаза 4' 0 4' 0 ,Сино

Buyers rating:
DEN 1080.00

Износ

Од Колекцијата Оаза, овој смирувачки кружен килим со шема предизвикува смирувачки слики на базени со вода. Спокојните апстрактни обрасци и бујните ткаења во неутрални бои го пресоздаваат нежниот и мирен ефект на водните тела. Природно флексибилен стил кој одлично оди со секој декор, уживајте во средниот куп и кадифената релаксација. Дајте му на вашето тело и ум совршено место за опуштање!. Карактеристики на производот : Боја(И) : сина, слонова коска, сива и црна. Машина ткаени. Среден куп. Поддршка : да. Крајбрежен стил апстрактен модел килим. Се препорачува само за внатрешна употреба. Лесен за чистење, отпорен на дамки и не пролева. Користете подлога за тепих за да го намалите лизгањето и лизгањето. Тепих рампа продаваат одделно. Произведено Во Турција. Инструкции за нега : место чиста само. Редовно вакуумирање. Користете средство за чистење теписи, но треба да се исуши веднаш и рамномерно. Во случај на набори - превртете го килимот во спротивна насока, притоа притискајќи на килимот-земете го работ, превртете го таму каде што има бразда и полека повлечете го килимот назад, притоа притискајќи надолу врз браздата. Димензии : 4 ' дијаметар. Висина на купот : 0,33". Материјал(и) : полипропилен/полиестер. Поддршка : памучна Сина и брегот на слоновата коска област фрли килим. Машинскиот ткаен килим има среден куп. Чистење без напор; отпорен на дамки; не пролева. Се препорачува само за внатрешна употреба; произведено Во Турција. Кружниот килим има дијаметар од 4 стапки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12

Пристигна нов главен гардероба за девојчиња! Јакната на мото мото велур од лажичка е супер кул и супер м�

DEN 2.67