• Ново
23.6 Широко Отворени Полици И Кабинет Простор Кујна Кошничка

23.6 Широко Отворени Полици И Кабинет Простор Кујна Кошничка

Buyers rating:
DEN 1759.84

Износ

23.6" Широко Отворени Полици И Простор На Кабинетот Опис На Кујнската Количка : Дрвената Кујнска Количка Ходеда со Отворени Полици и Простор на Кабинетот е совршено решение за складирање на мали простори. Одликувајќи се со две отворени полици за сместување на нешто од тенџериња и тави до чинии и чинии. Плус, скривме три полици за складирање на нередот во кујната и бонус, практична решетка за кујнски крпи. Оваа кујнска количка е совршена за станови и студентски соби. Исто така, предлагаме да го користите ова во бањата, совршено е за сместување на сите ваши производи за здравје и убавина. Оваа кујнска количка е достапна во повеќе завршетоци и можете да ја изберете онаа што се вклопува со вашиот постоечки дополнителен простор за мали простори. Двостепена структура за доволно складирање. Отворете полици и затворени полици. Пешкир решетката. Тркала за мобилност. 1 Фиока со 3 Полици за складирање. Достапно во 6 опции за боја : Беж, Црно-Бука, Цреша, Чоколадо-Сива, Сиво-Даб и Бела боја.Карактеристики : Димензии На Производот : 15,75"Lx23, 62"Wx31, 5" H, Тежина : 40 lbs Material : Инженерско Дрво со средна густина На лесонит(МДФ)Потребно Е Склопување : Yes Country На Производство : Malaysiabrand Име : Hodedah Model Не : HIK73 Обезбедува дополнителен простор за мали простори. 2-ниво структура за доволно складирање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Texjoy Red Pepper, Оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Texjoy Red Pepper, Оз

Црвена пиперка (Каин) Кога топлото не е доволно жешко, посипете ја црвената пиперка на Каин на јајца, чил�

DEN 159.84
Женски Товарни Фармерки со Висок Струк Џебни Широки Товарни Панталони Со Права Широка Нога Тексас Фармерки Улична Облека Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Товарни Фармерки со Висок Струк Џебни Широки Товарни Панталони Со Права Широка Нога Тексас Фармерки Улична Облека Панталони

Добредојдовте Во Продавницата За Женска Облека Кинхвинг, ви посакувам среќен шопинг Нашите производи �

DEN 0.33