• Ново
Вокер Издувни Издувни Резонатор И Цевка Собранието Одговара изберете: 2009-НИСАН АЛТИМА

Вокер Издувни Издувни Резонатор И Цевка Собранието Одговара изберете: 2009-НИСАН АЛТИМА

Buyers rating:
DEN 1144.96

Износ

Дизајнирани да одговараат, изведуваат и звучат како оригиналниот систем, резонаторите на Вокер користат прецизни технологии за подесување за да обезбедат одлични карактеристики на проток и звук во стилот на ОЕ. Фабричкиот ЗВУК КОРИСТИ решетки во стилот НА ОЕ (каде што е применливо) помагаат да се намали зрачениот шум за квалитетот на звукот во фабрички стил. ДОБИЈТЕ ПОВЕЌЕ МИЛЈИ од СКЛОПОТ НА РЕЗОНАТОРОТ Дизајниран да одговара, изведува и звучи како оригиналниот систем. СЕ СПРОТИВСТАВУВА На корозијата користи Издржлива алуминизирана челична конструкција и помага да се намали корозијата. СИЛНИ и ИЗДРЖЛИВИ Се Одликува со дебели прирабници во стилот НА ОЕ, хардвер и загради за јачина. Дополнителни Функции Заврши : Алуминизиран. Одговара Изберете : 2009-2012 НИСАН АЛТИМА 4 Цил 2,5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Karsey Loafer by Brinley Co ја зачинува секоја класична облека! Овој симпатичен стан со зашилен пети има мек материј

DEN 3.00
Женски Товарни Фармерки со Висок Струк Џебни Широки Товарни Панталони Со Права Широка Нога Тексас Фармерки Улична Облека Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Товарни Фармерки со Висок Струк Џебни Широки Товарни Панталони Со Права Широка Нога Тексас Фармерки Улична Облека Панталони

Добредојдовте Во Продавницата За Женска Облека Кинхвинг, ви посакувам среќен шопинг Нашите производи �

DEN 0.33
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Што сакаме во врска со лекарите на Лија од Бринли Ко? Тие се кул, сепак класични со ватирани вегански кож�

DEN 799.84