• Ново
Дете Бебе Момче Прв Роденден Облека Писмо Печатење Краток Ракав Маица Врвот И Шорцеви Летна Облека Бела 18 Месеци

Дете Бебе Момче Прв Роденден Облека Писмо Печатење Краток Ракав Маица Врвот И Шорцеви Летна Облека Бела 18 Месеци

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Карактеристики. Печатење писма, роденденска тема, тркалезен врат, кратки ракави, летни врвови за бебиња. Мало бебе момче шорцеви со џебови и еластичен појас за удобно и сигурно вклопување. Погоден за секојдневно носење, секојдневна, забава, дома, на отворено, спортска облека, летна облека за кампување. Големина(см)tttttttttt t t t. 80tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци t Tops Должина : t32t Bust : t50 Tpant Должина : t25пресврт : t40. 90tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци t Tops Должина : t34t Bust : t52 Tpant Должина : t26пресврт : t42. 100tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци t Tops Должина : t36t Bust : t54 Tpant Должина : t27пресврт : t44. 110tadvisted Возраст : t2-3 Годиниt Ttops Должина : t38t Bust : t56 Tpant Должина : t28пресврт : t46. Големина(см)tttttttttt t t t. 80tadvisted Возраст : t6-12 Месеци t Tops Должина : t12. 60 t Bust : t19. 69 Tpant Должина : t9. 84 пресврт : t15. 75 . 90tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци t Tops Должина : t13. 39 t Bust : t20. 47 Tpant Должина : t10. 24 пресврт : t16. 54 . 100tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци t Tops Должина : t14. 17 t Bust : t21. 26 Tpant Должина : t10. 63 пресврт : t17. 32 . 110tadvisted Возраст : t2-3 Годиниt Ttops Должина : t14. 96 t Bust : t22. 05 Tpant Должина : t11. 02 пресврт : t18. 11 . Спецификација. Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Мешавина Од Памук. Стил : Кул Мода. Пол : Момчиња. Сезона : Лето. Количина : 2 парчиња. Ракав : Краток Ракав. Шема : Печатење Букви. Боја : Бела. Повод : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1* Врвови. 1* ШОРЦЕВИ СОВРШЕНА ЛЕТНА ОБЛЕКА : облеката од 2 парчиња За Момчиња е стилска и лесна за носење, што го прави вашето мало момче да се издвојува од своите врсници. Летото е тука и време е да ги подготвите вашите деца за целата забава на сонце!. Многу ПРИЛИКИ : комплетот Шорцеви За бебиња е совршен за секојдневно носење, секојдневно, забава, дома, на отворено, спортска облека, носење летен камп. СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН : печатење Букви, роденденска тема, тркалезен врат, кратки ракави, летни врвови за бебиња. Мало бебе момче шорцеви со џебови и еластичен појас за удобно и сигурно вклопување. СОВРШЕН ПОДАРОК : симпатична облека за бебиња се идеални подароци за вашето дете момче На Роденден, Божиќ, Ден На Децата. УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ : летниот костум за момчиња е изработен од памучна мешавина, која е мека и дише, нежна за кожата на вашето бебе, што ќе го одржува вашето дете ладно и удобно во текот на целиот ден.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сет За Машки Пижами wofeydo, Машка Светло Еднобојна Секси Свилена Капа Без Ракави Бањарка За Домаќинство, Машка Пижама И Комплети
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сет За Машки Пижами wofeydo, Машка Светло Еднобојна Секси Свилена Капа Без Ракави Бањарка За Домаќинство, Машка Пижама И Комплети

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 1.33
Пумпа За Вода На Моторот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пумпа За Вода На Моторот

Загарантирана монтажапроизведени до ое димензии за лесна инсталација и правилно усогласување на макар

DEN 2.67
Знаме На Канада
  • Ново
Оценка на клиентот:

Знаме На Канада

Клучните синџири / клучните прстени на НЕОНБЛОНД се уникатен и совршен подарок, идеален за клучеви од к

DEN 591.84
Чизми за дожд во гума во гума
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чизми за дожд во гума во гума

Заштитете ги нозете во кое било време со овие чизни чизми од гумен дожд Овој разноврсен пар чизми се изр�

DEN 1.67
Сатушек, Стив Вајт Модерен Музејски Уметнички Принт Во Рамка На Дрво Со Наслов-Веб со роса што ја рефлектира Црнооката сузан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сатушек, Стив Вајт Модерен Музејски Уметнички Принт Во Рамка На Дрво Со Наслов-Веб со роса што ја рефлектира Црнооката сузан

Сатушек, Стив 24х17 Бело Модерно Дрво Врамено Музејско Уметничко Печатење Со НасловВеб со роса што ја реф�

DEN 1165.44
Автомобили Дете Момче Влечки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Автомобили Дете Момче Влечки

Пред иконската Молња Меквин, влечката За Автомобили на ова мало момче бидисни е пријатно утро што мора д

DEN 223.84
Сдјма Менс Хипстер Хип Хоп Насекаде Графичка Долга Линија Маица Мажи Пролет Лето Секојдневен Тенок 3д Печатен Маица Со Кратки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сдјма Менс Хипстер Хип Хоп Насекаде Графичка Долга Линија Маица Мажи Пролет Лето Секојдневен Тенок 3д Печатен Маица Со Кратки

Мажи Пролет Лето Секојдневен Тенок 3д Печатен Маица Со Кратки Ракави Врвна Блуза Карактеристики : 1.Стил�

DEN 0.67