• Ново
Машка маица за мажи на Georgeорџ со кратки ракави

Машка маица за мажи на Georgeорџ со кратки ракави

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

Цврст тон и дише, удобна ткаенина ја истакнува оваа над-основна маица од Georgeорџ. Со класичен дизајн на екипаж со кратки ракави, оваа машка е разноврсна со вашите омилени облеки. Носете го соло со вашите омилени шорцеви или дневни панталони, или поставете го под неизвалкана кошула со пар фармерки. Исклучиво на. Материјал : 65% рециклиран полиестер/35% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Цврст тон. Машка маица за кратки ракави од Georgeорџ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Премиум маица на Ли Машка, пакувања
  • Ново
Оценка на клиентот:

Премиум маица на Ли Машка, пакувања

Ажурирајте ја омилената маица за секојдневно носење со овој памук со кратки ракави со памук на Ли Преми�

DEN 1.00
Машка солидна ти-врат-врата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машка солидна ти-врат-врата

Додадете стил и удобност во вашата гардероба оваа сезона со солидна машка слава на слава Willе ја сакате м

DEN 2.00
Teeорџ машки кратки ракави екипаж
  • Ново
Оценка на клиентот:

Teeорџ машки кратки ракави екипаж

Време за освежување на врвно влечење Ажурирајте ги вашите основи почнувајќи со оваа екипа на кратки рак

DEN 2.67