• Ново
Гзеа Гроздобер Дуксер Жени Готски Крст Чипка Вметнете Ракав Маица Плус Големина Блузи

Гзеа Гроздобер Дуксер Жени Готски Крст Чипка Вметнете Ракав Маица Плус Големина Блузи

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Гзеа Гроздобер Дуксер Жени Готски Крстосница Чипка Вметнете Ракав Маица Плус Големина Топснови и висок квалитет.Изработени од висококвалитетни материјали, Врвовите имаат дизајнерско чувство, еластична топлина и се удобни за кожатаможе лесно да се спои со фармерки, здолништа, високи потпетици, чизми до глужд итн., погоден за различни прилики.Што добивате : 1 Х Женски Врвови Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Бои : Разнобоен Материјал : должина На Шифонска Облека : како што е прикажано на сликата : одмор одмор дневен моден викенд тренд секојдневна секојдневна Пригода : Дневно, одмор, одмор, вежбање, тренинг,семеен празниккако Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Суво Суво Уникатен дизајн : еластични И удобни материјали, стилско совпаѓање со цврста боја, секојдневен вграден џемпер. Материјал : Квалитетен материјал, супер исечен, лежерен и удобен, лесен и дише, овој скокач дефинитивно ќе ве стопли воumn и зима. Додатоци : овие врвови лесно се комбинираат со секојдневни спортски панталони, панталони за џогирање и панталони со широки нозе за секојдневен или парови со шорцеви, патики и секојдневни чевли за шик изглед во пролет, fall и зима. Идеален е за вашата гардероба. Повод : Блузи за жени, погодни за секојдневно, секојдневно носење,канцеларија, играње топка, качување, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, fall и зима. Исто така идеален роденден/ Божиќ / подарок За Денот на Благодарноста за вашето семејство или пријатели. Потсетник : ве Молиме изберете ја соодветната боја и големина пред да ја купите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жените оз. Кул Маица За Возење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените оз. Кул Маица За Возење

4.0 мл., 100% полиестер интерлок50+ УПФ рејтингдвоен игла шиење на вратот, ракавите и долниот хемперфект за п�

DEN 271.84
Летни Блузи За Жени Дозвола - Продажба Краток Ракав Плус Големина Печатење Цветни Шема Копчиња Маици Круг Вратот Класичен Лабава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Блузи За Жени Дозвола - Продажба Краток Ракав Плус Големина Печатење Цветни Шема Копчиња Маици Круг Вратот Класичен Лабава

Немојте Да Се Исушите.НАШИОТ ДИЗАЈН ОДРЖЛИВА ИДНИНА сѐ доаѓа со метод, од истражување на модниот тренд д

DEN 156.64
Женски Маица Дише Улична Облека Печатени Кратки Ракави Екипажот Вратот Лабава Дами Женски Трендовски Симпатична Облека За Плажа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Маица Дише Улична Облека Печатени Кратки Ракави Екипажот Вратот Лабава Дами Женски Трендовски Симпатична Облека За Плажа

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 17.5 cm / 6.89" Должина : 63cm / 24.80" Големина : М Биста : 100cm / 39.37" Рам�

DEN 3.33
Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот

Гузом Женски Маици Клиренс Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Слатки Обични Маици За Вратот

DEN 159.84
Ден На Независноста Женски Врвови Модна Кошула Жени Модни Ракави Денот На Независноста Кошули Соодветни Врвови Тркалезен Врат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ден На Независноста Женски Врвови Модна Кошула Жени Модни Ракави Денот На Независноста Кошули Соодветни Врвови Тркалезен Врат

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Долг Ракав Тип На Ше�

DEN 2.33