• Ново
НАДВОРЕШНА ОБЛЕКА СМРЕКА КАЧУЛКА КОШУЛА-ОРХИДЕЈА

НАДВОРЕШНА ОБЛЕКА СМРЕКА КАЧУЛКА КОШУЛА-ОРХИДЕЈА

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Дсг Надворешна Облека Женска Кошула За Риболов Орхидеи Со Смрека Со Качулка ВО 4x-Голема Големина, удобна, со мека, брза сува ткаенина, кошулата Со Качулка од Смрека е совршена кошула за риболов! Аспираторот и дупките на долниот ракав, како и UPF50+ обезбедуваат крајна заштита од сонце за оние кои планираат да поминат долг ден на вода. Оваа кошула е достапна на 4 забавни начини во боја : Правлив Чај, Орхидеја, Бело Надвор camo rt® aspect® Camo и Key West Camo rt ® Aspect Qamo.Карактеристики upf 50+ Заштитамеко, брзо суво ткаенинадупки на долни ракави за дополнителна заштита од сонце достапно во 4 бои : Правлив Чај, Орхидеја, Бело Надвор camo rt® Aspect® Camo и Key West Camo rt ® Aspect_ Camoabalable Во големини XXS-4 XL Upf 50+ Заштита. Мека, брза сува ткаенина. Дупки на палците на долните ракави. Качулка за дополнителна заштита од сонце. Достапно во 4 бои : Правлив Теал, Орхидеја, Бело Надвор Realtree® Aspect® Camo и Key West Realtree ® Aspect_ Camo. Достапно ВО големини XXS-4 XL.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жените оз. Кул Маица За Возење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените оз. Кул Маица За Возење

4.0 мл., 100% полиестер интерлок50+ УПФ рејтингдвоен игла шиење на вратот, ракавите и долниот хемперфект за п�

DEN 271.84
Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот

Гузом Женски Маици Клиренс Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Слатки Обични Маици За Вратот

DEN 159.84