• Ново
Гвиеопда Бодикон Мини Фустани За Жени Поделени Со Долги Ракави Поло Плетени Ручани Кратки Фустани Забава Клубска Облека

Гвиеопда Бодикон Мини Фустани За Жени Поделени Со Долги Ракави Поло Плетени Ручани Кратки Фустани Забава Клубска Облека

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Материјал : Полиестер,. фустан за лулашки со надуени ракави за жени, мек, дише и удобен. Добро како што жените паѓаат мини фустан, мини фустан за жени одмор на плажа. Пол : Жени. Должина На Ракавот : Долго. Содржина на пакетот 1 х Фустан Полиестер, фустан за лулашки со надуени ракави за жени, мек, дише и удобен. Добро како што жените паѓаат мини фустан, мини фустан за жени одмор на плажа. А-линија одблесокот фустани за жени, мазна свилен сатен материјал, цврста боја, долг фенер ракав, длабоко v вратот ниско намалување. Ве молиме погледнете ја табелата Со Големини внимателно пред да направите нарачка. Пол : Жени. Пакет Содржина 1 х Фустан.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летен Заштеди Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летен Заштеди Дозвола

Натпревар : Едноставен и природен дизајн го прави овој фустан погоден за секоја пригода, канцеларија, ра

DEN 462.08
Женска Еднолиниска Вратоврска Со Надуени Ракави Фустан Со Цветен Принт Маица Фустан Гроздобер Фустан Тренинг Дре Линија Фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Еднолиниска Вратоврска Со Надуени Ракави Фустан Со Цветен Принт Маица Фустан Гроздобер Фустан Тренинг Дре Линија Фустан

Ви Посакувам Среќен Шопинг, Искрено! : ХХХХГолема Биста : 136см / 53 П2 : од кој материјал е направен? Имаме и д

DEN 2.00