• Ново
Фетерна Женска Мода Половина Ракав Кружен Врат Печатени Лабави Обични Блузи Блузи пуловер женски кошули

Фетерна Женска Мода Половина Ракав Кружен Врат Печатени Лабави Обични Блузи Блузи пуловер женски кошули

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Женска Мода Половина Ракав Круг Вратот Печатени Лабава Повик Блуза Блузи Pulloverdespressiption1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер, 5% спандекспатер тип : стил на печатење : обична должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size Bust Shoulder Sleeve Length S100cm/39.37"68.5 cm/26.97"15cm/5.91"71cm/27.95"M106cm/41.73"71cm/27.95"15.5 cm/6.10"72cm/28.35"L112cm/44.09"73.5 cm/28.94"16cm/6.30"73cm/28.74"XL118cm/46.46"76cm/29.92"16.5 cm/6.50"74cm/29.13"XXL124cm/48.82"78.5 cm/30.91"17cm/6.69"75cm/29.53"XXXL130cm/51.18"80.5 cm/31.69"17.5 cm/6.89"76cm/29.92"XXXXL136cm/53.54"83cm/32.68"18cm/7.09"77cm/30.31"XXXXXL142cm/55.91"85.5 cm/33.66"18.5 cm/7.28"78cm/30.71" обична туника со плус големина изработена од висококвалитетна ткаенина, мека, дише, лесна, растеглива и удобна за носење во оваа пролет, лето, aut и зима. Секојдневен, едноставен, шик врв со плус големина за жени со вашите омилени кардигани, палто или јакна, исто така совршен натпревар со хеланки, слаби фармерки, чизми, шорцеви или видови панталони. Машинско Перење или Миење Раце. Женски врвови облечени секојдневни, блузи за жени, кошули за Вратот На Екипажот за жени, врвови од 3/4 ракави за жени, симпатични Пуловери Со Три Четвртини Ракави, женски летни врвови/врвови за вежбање/преголеми маици/врвови со плус големина за жени/женски блузи и блузи. Оваа скромна 3/4 ракав Цветни кошули за работа во канцеларија, дома,шопинг,одмор,патување, датира, бизнис и секојдневен секојдневна облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ракав Летна Плажа Мода Опуштено-одговара Хавајски Слободно Време Еднобојна Плус Вратот Кратка Боја Летна Големина Мажи Кошули
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ракав Летна Плажа Мода Опуштено-одговара Хавајски Слободно Време Еднобојна Плус Вратот Кратка Боја Летна Големина Мажи Кошули

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см / 42.52" Должина : 72см / 28.35" Рамо : 46см / 18.11" Ракав : 22см

DEN 0.33
Хинваи Плус Големина Топ Клиренс Машки Цврсти Копчиња Божиќ Дедо Мраз Печати Со Џеб Превртување Краток Ракав Кошула Блуза Виолетова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хинваи Плус Големина Топ Клиренс Машки Цврсти Копчиња Божиќ Дедо Мраз Печати Со Џеб Превртување Краток Ракав Кошула Блуза Виолетова

Мажи Обични Цврсти Копчиња Божиќен Дедо Мраз Печати Со Џебен Пресврт Кошула Со Кратки Ракави Карактери�

DEN 3.00
амуса Лето Блузи Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печати Половина Должина Ракав Секојдневен Одмор Основни Чипка Врвови
  • Ново
Оценка на клиентот:

амуса Лето Блузи Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печати Половина Должина Ракав Секојдневен Одмор Основни Чипка Врвови

Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печатење Ракав Со Половина Должина Секојдневен Празник Основни �

DEN 223.84
Хинваи Мажи Секојдневен Ден На Независноста Печатење Блуза Со Кратки Ракави и Шорцеви Панталони Дводелен Костум На Клиренс Блу
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хинваи Мажи Секојдневен Ден На Независноста Печатење Блуза Со Кратки Ракави и Шорцеви Панталони Дводелен Костум На Клиренс Блу

Мажи Секојдневен Ден На Независност Со Кружен Врат Печатење Блуза Со Кратки Ракави И Шорцеви Панталони

DEN 319.84
Машки Кошули Лето Печатени Кратки Ракави Плажа Мода Опуштено-одговара хавајски Слободно Време Џеб Кошула Плажа Ветер Врвот Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки Кошули Лето Печатени Кратки Ракави Плажа Мода Опуштено-одговара хавајски Слободно Време Џеб Кошула Плажа Ветер Врвот Блуза

Големина : М Биста : 108см / 42.52" Рамо : 45см / 17.72" Ракав : 19см / 7.48" Должина : 67см / 26.38" Големина : Л Биста : 112см / 44.09

DEN 223.84