• Ново
Royallove Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирана Туника Копче Надолу Секојдневни Летни Пролетни Маици Блузи За Жени за ж

Royallove Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирана Туника Копче Надолу Секојдневни

Buyers rating:
DEN 287.84

Износ

Женски Летен Лежерен Дигитален Печатен Копче Со Кратки ракави О-Врат Лабава Маица Топменска Летна Лежерна Дигитална Печатена Копче Со Кратки ракави О-Вратот Лабава Маица Карактеристики : Материјал Мала тежина, ултра мека може да ве стопли цел ден, но останете ладни.Ткаенината е удобна и еластична; Повод : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. грижа за лотинг : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Женското Летно Секојдневно Дигитално Печатено Копче Со Кратки ракави О-Вратот Лабава Маица Се чувствува меко и удобно, и ќе Ви се допадне Кога Ќе го примите деталите за големината На белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Темперамент Патување Должина : Колено Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Суво Пакување со Линија вклучуваат : 1 Компјутер Женски Врвни Раменици Ракав Length Length S98cm/38.58"37cm/14.57"18cm/7.09"70cm/27.56"M102cm/40.16"38cm/14.96"19cm/7.48"71cm/27.95"L108cm/42.52"39cm/15.35"20cm/7.87"72cm/28.35"XL114cm/44.88"40cm/15.75"21cm/8.27"73cm/28.74"2 XL120cm/47.24"41cm/16.14"22cm/8.66"74cm/29.13"3 XL126cm/49.61"42cm/16.54"23cm/9.06"75cm/29.53"4 XL132cm/51.97"43cm/16.93"24cm/9.45"76cm/29.92"5 XL138cm/54.33"44cm/17.32"25cm/9.84"77cm/30.31" Големина : SBust : 98cm/38.58"Рамо : 37cm/14.57"Должина На Ракавот : 18cm/7.09"Должина : 70cm/27.56"Големина : MBust : 102cm/40.16"Рамо : 38cm/14.96"Ракав Тоа е лесен за дишење, пријателски за кожата, лабав, еластичен, мек удобен удобен и мек материјал за Тебе Како Бебе. +Погоден за одмор, забави, клубови, излети, ноќни патувања, плажи, шопинг, шопинг, одмор, запознавање итн. Совршен за летни излегувања. +Модниот дизајн прави да изгледате поладно, личност! за жени, дами, јуниори и тинејџерки. €Рафиниран квалитет-лесен,мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека.Лесно креирајте убава женска фигура. ●Совршено Совпаѓање со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хинваи Плус Големина Топ Клиренс Машки Цврсти Копчиња Божиќ Дедо Мраз Печати Со Џеб Превртување Краток Ракав Кошула Блуза Виолетова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хинваи Плус Големина Топ Клиренс Машки Цврсти Копчиња Божиќ Дедо Мраз Печати Со Џеб Превртување Краток Ракав Кошула Блуза Виолетова

Мажи Обични Цврсти Копчиња Божиќен Дедо Мраз Печати Со Џебен Пресврт Кошула Со Кратки Ракави Карактери�

DEN 3.00
Гдфун Мода Секојдневен Женски Печатен Пуловер Фустан Со Качулка Со Долги Ракави Врв--фустани со плус големина за жени со облини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гдфун Мода Секојдневен Женски Печатен Пуловер Фустан Со Качулка Со Долги Ракави Врв--фустани со плус големина за жени со облини

65" половината : 114см / 44.58" Колк : 106см / 41 Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации голем�

DEN 3.33
Ракав Летна Плажа Мода Опуштено-одговара Хавајски Слободно Време Еднобојна Плус Вратот Кратка Боја Летна Големина Мажи Кошули
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ракав Летна Плажа Мода Опуштено-одговара Хавајски Слободно Време Еднобојна Плус Вратот Кратка Боја Летна Големина Мажи Кошули

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см / 42.52" Должина : 72см / 28.35" Рамо : 46см / 18.11" Ракав : 22см

DEN 0.33