• Ново
Ауео Машки Кошули Со Долги Ракави Секојдневни, Машки Хенли Кошули Модни Ретро Врвови Маица Со Еднобојна Чипка Јака Со Долги Ракави Лабава Секојдневна Кошула

Ауео Машки Кошули Со Долги Ракави Секојдневни, Машки Хенли Кошули Модни Ретро Врвови Маица Со Еднобојна Чипка Јака Со Долги

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот.3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Сезона : Пролет/Лето/Есенски Пол : Менокација : Дома,Дневен Стил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Краток Ракав/Долг Ракав Јака : V-Вратот : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки Врвови [ 95% Полиестер + 5% Спандекс ] нашите поло маици се направени од 95% полиестер+5% Спандекс,Висококвалитетна Флексибилна Ткаенина,Нема Да Биде Надвор Од Форма По Долго Носење.Нежна за допирање на кожата, мека и удобна за носење,се чувствува одлично во текот на целиот ден. [Одговараат за Секоја Пригода ] оваа мода машки поло маици се одликува со класичен крој направи оваа поло одат на за канцеларија или за време на викендот.Совршен подарок за вашите семејства или момчиња. [Широк Спектар Стил / Избор На Боја ] овие голф кошули доаѓаат во широк спектар на бои и стил за да изберете. Одговарајте на личниот стил и преференции на секој поединец – без разлика дали претпочитате живописна, светла, трезвена или спортска боја, сето тоа го имаме. [Сите Натпревар Моден Стил ] може да се меша со тексас панталони или летни шорцеви за моден секојдневен изглед. Ако присуствувате на деловни настани,обложете го под лесен џемпер или спарете го со скроен. блејзер, толку успешни мажи. Облечи колокација со обични панталони,ајде да одиме за спорт или голф. [ГРИЖА ] Рачно перење или машинско перење со ладна вода (Препорачуваме рачно перење). Висат сува.

Карактеристики

Производи во категоријата

амуса Лето Блузи Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печати Половина Должина Ракав Секојдневен Одмор Основни Чипка Врвови
  • Ново
Оценка на клиентот:

амуса Лето Блузи Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печати Половина Должина Ракав Секојдневен Одмор Основни Чипка Врвови

Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печатење Ракав Со Половина Должина Секојдневен Празник Основни �

DEN 223.84
Машки Тренинг Кошули Карирани Печатени Вртење Надолу Јака Долги Ракави Врвовиual Зима Обична Качулка Блуза Секојдневно Носење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки Тренинг Кошули Карирани Печатени Вртење Надолу Јака Долги Ракави Врвовиual Зима Обична Качулка Блуза Секојдневно Носење

Големина : С САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104см / 40.94" Рамо : 43см / 16.93" Ракав : 64см / 25.20" Должина : 72см

DEN 210.24
дмкпв италијански Јака Кошули За Мажи Машка Обична Кошула Топ Стрит 3д Дигитално Печатење Круг Вратот висок копче надолу Кошула
  • Ново
Оценка на клиентот:

дмкпв италијански Јака Кошули За Мажи Машка Обична Кошула Топ Стрит 3д Дигитално Печатење Круг Вратот висок копче надолу Кошула

Италијански Кошули Со Јака За Машка Обична Кошула Топ Стрит 3д Дигитално Печатење Кошули Со Тркалезен В�

DEN 0.67