• Ново
Пезо Плума Маица Стока Нов Албум Битие Маица Жени Мажи О-Вратот Краток Ракав Врвот

Пезо Плума Маица Стока Нов Албум Битие Маица Жени Мажи О-Вратот Краток Ракав Врвот

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Купете големини chart Size : XXS,Shoulder : 38cm,Chest : 41cm,Length : 61cm,Sleeve : 19cm Size : XS,Shoulder : 40cm,Chest : 44cm,Length : 63cm,Sleeve : 20.5 cm Size : S,Shoulder : 42cm,Chest : 47cm,Length : 65cm,Sleeve : 22cm Size : M,Shoulder : 44cm,Chest : 50cm,Length : 68cm,Sleeve : 23.5 cm Size : L,Shoulder : 46cm,Chest : 53cm,Length : 71cm,Sleeve : 25cm Size : XL,Shoulder : 48cm,Chest : 56cm,Length : 74cm,Sleeve : 26.5 cm Size : XXL,Shoulder : 50cm,Chest : 59cm,Length : 77cm,Sleeve : 28cm Size : XXXL,Shoulder : 52cm,Chest : 62cm,Length : 79cm,Sleeve : 29.5 cm Size : 4 XL,Shoulder : 54cm,Chest : 65cm,Length : 81cm,Sleeve : 31cm. Можете исто така да ја изберете вистинската големина според вашата висина (см) и тежина (кг) според нашата табела со големини, на следната слика од облеката!! 1. Ние ќе го испратиме во рок од 1-5 дена (работни дена, не-празници) откако платформата ќе го потврди плаќањето. 2. Ние ќе го следиме начинот на испорака што ќе го изберете за брзо испраќање на стоката за вас. 3. Ако не ја добиете вашата стока во проценетото време, ве молиме контактирајте не. Ние ќе ја следиме пратката и ќе ви се вратиме што е можно поскоро. Нашата цел е да ги задржиме нашите клиенти среќни! . 4. Ве молиме, не покренувајте спор без никаква комуникација, ние сме подготвени да ви помогнеме да го решите проблемот. Услуга по продажбата . совети : 1. Ако производот не одговара на описот или е оштетен во транзит, ве молиме испратете ни слика и ние ќе се потрудиме да ви служиме или да ви испратиме нов производ. 2. Ако пакетот е изгубен или некои производи се изгубени, ве молиме контактирајте не и испратете ни ги сликите, ние ќе ви ја испратиме изгубената ставка/пакет или ќе ви дадеме целосна наплата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Презбиопија Очила За Мажи Жени Флексибилни И Издржливи Лесни Очила За Читање За Читање Книги Во Весници Градиент На Кутија За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Презбиопија Очила За Мажи Жени Флексибилни И Издржливи Лесни Очила За Читање За Читање Книги Во Весници Градиент На Кутија За

Карактеристики : Леќи Против Сина Светлина : блокатор На Сина светлина и УВ400 леќи, проѕирна поликарбона�

DEN 288.00
Гилисо Машки Кошули Царинење Мажи Секојдневен Тркалезен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гилисо Машки Кошули Царинење Мажи Секојдневен Тркалезен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица

Мажи Секојдневен Кружен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блузак

DEN 0.67
Ракав Летна Плажа Мода Опуштено-одговара Хавајски Слободно Време Еднобојна Плус Вратот Кратка Боја Летна Големина Мажи Кошули
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ракав Летна Плажа Мода Опуштено-одговара Хавајски Слободно Време Еднобојна Плус Вратот Кратка Боја Летна Големина Мажи Кошули

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см / 42.52" Должина : 72см / 28.35" Рамо : 46см / 18.11" Ракав : 22см

DEN 0.33