• Ново
Хинваи Плус Големина Топ Клиренс Машки Цврсти Копчиња Божиќ Дедо Мраз Печати Со Џеб Превртување Краток Ракав Кошула Блуза Виолетова 4

Хинваи Плус Големина Топ Клиренс Машки Цврсти Копчиња Божиќ Дедо Мраз Печати Со Џеб Превртување Краток Ракав Кошула Блуза Виолетова

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Мажи Обични Цврсти Копчиња Божиќен Дедо Мраз Печати Со Џебен Пресврт Кошула Со Кратки Ракави Карактеристики : Висококвалитетна Ткаенина : овие кошули изработени од одлична ткаенина, лесни, не се собираат и бледнеат, ја отстрануваат Влагата. Дизајн : Кошулите имаат ексклузивен крој со лабаво вклопување, лабави пазуви, превртување, во комбинација со меки ткаенини што дишат за неограничена удобност. Пар со : целиот овој резервоар е елементи кои ќе ве придружуваат низ летото и ќе уживате во летото. совршени се за комбинирање со јакни,кардиган, фармерки, шорцеви,секојдневни спортски панталони и карго шорцеви, погодни за пролет, лето, aut. Нега на облека : Сува, Перење, машина за перење / миење раце во ладна вода. Аобест : Вистинска Мода За Мажи Жени. Задоволството на клиентите е наша потрага, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме најдобра услуга за клиентите и квалитет на производот.Сезона : Лето/Aut : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракави : Тип На Краток Ракав : Стил На Печатење : Мода, Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машка Кошула : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106cm/41.73 "Ракав : 25cm/9.84" Рамо : 48.5 cm/19.09 "Должина : 74cm/29.13". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 25.5 см/10.04" Рамо : 50.5 см/19.88 "Должина : 76см/29.92". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 26см/10.24" Рамо : 52.5 см/20.67 "Должина : 78см/30.71". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 130см/51.18 "Ракав : 26.5 см/10.43" Рамо : 54.5 см/21.46 "Должина : 80см/31.50". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 138см/54.33 "Ракав : 27см/10.63" Рамо : 56.5 см/22.24 "Должина : 82см/32.28". Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 146cm/57.48 "Ракав : 27.5 cm/10.83" Рамо : 58.5 cm/23.03 "Должина : 84cm/33.07". Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 154cm/60.63 "Ракав : 28cm/11.02" Рамо : 60.5 cm/23.82 "Должина : 86cm/33.86" Удобно Секојдневен Машки Врв на Дозвола. Лето Преголема Дозвола Машка Маица. Спортски Стил Машки Плус Големина Блуза Дозвола. Леј-рамната јака останува рамна и гарантирано ќе ја задржи својата форма. Засилено шиење со две игли на вратот, ракавите и полите за зголемена издржливост.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нови Машки Кошули 3д Облека Со Животински Принт Модно Копче Улична Облека Со Кратки Ракави Ревер За Мажи Хавајска Ајкула Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нови Машки Кошули 3д Облека Со Животински Принт Модно Копче Улична Облека Со Кратки Ракави Ревер За Мажи Хавајска Ајкула Блуза

Свежи и Кул : Нашите хавајски шорцеви со кратки ракави се изработени од висококвалитетна ткаенина,која �

DEN 3.33
Хинваи Мажи Секојдневен Ден На Независноста Печатење Блуза Со Кратки Ракави и Шорцеви Панталони Дводелен Костум На Клиренс Блу
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хинваи Мажи Секојдневен Ден На Независноста Печатење Блуза Со Кратки Ракави и Шорцеви Панталони Дводелен Костум На Клиренс Блу

Мажи Секојдневен Ден На Независност Со Кружен Врат Печатење Блуза Со Кратки Ракави И Шорцеви Панталони

DEN 319.84