• Ново
Lastesso Жени Краток Ракав Копчето Надолу Врвови Лето Повик Печатени Памук Лен Кошули Гроздобер V-Вратот Симпатична Ситни Блузи

Lastesso Жени Краток Ракав Копчето Надолу Врвови Лето Повик Печатени Памук Лен Кошули Гроздобер V-Вратот Симпатична Ситни Блузи

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

32 "Должина : 68см/26.50 "Должина : 71см/27.Пол : Жени,Девојкаприлика : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерподаток : Печатена Јака : Тркалезен декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракавкако да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Блузи + КАРАКТЕРИСТИКИ + Ластесо Женски Копчиња Со Кратки Ракави Надолу Врвови Летни Секојдневни Печатени Памучни Ленени Кошули Гроздобер V-Вратот Симпатична Ситни Блузи.61 "Ракав : 22cm/8.16 "Ракав : 18см/7. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.48" Рамо : 45см/17.72 "Должина : 69см/27.52 "Ракав : 19см/7. ● ПРИЛИКА} Врвовите Погодни За секојдневниот живот, училиште, канцеларија, работа, спортска облека, на отворено, плажа, фестивал, свадба, забава, шоу, костим, косплеј, Денот На Благодарноста, Божиќ, одмор, одмор,Туш За Бебиња, Роденден,Секојдневен, Коктел И Забава, Велигден,Свршувачка,Ден На Таткото, Фестивал,Четврти јули,Дипломирање, Ноќта На Вештерките,Само Затоа Што,Марди Грас,Меморијален Ден, Денот На Мајката,Денот На свети ПАТРИК Итн.27" Рамо : 47см/18.66" Рамо : 48cm/18.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машки Кошули Лето Печатени Кратки Ракави Плажа Мода Опуштено-одговара хавајски Слободно Време Џеб Кошула Плажа Ветер Врвот Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки Кошули Лето Печатени Кратки Ракави Плажа Мода Опуштено-одговара хавајски Слободно Време Џеб Кошула Плажа Ветер Врвот Блуза

Големина : М Биста : 108см / 42.52" Рамо : 45см / 17.72" Ракав : 19см / 7.48" Должина : 67см / 26.38" Големина : Л Биста : 112см / 44.09

DEN 223.84
Луксплум Машки Маици 3д Дигитален Принт Летни Врвови Маица За Вратот На Екипажот Секојдневна Блуза Работа Основна Маичка Т940А
  • Ново
Оценка на клиентот:

Луксплум Машки Маици 3д Дигитален Принт Летни Врвови Маица За Вратот На Екипажот Секојдневна Блуза Работа Основна Маичка Т940А

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Мускули Печатени Врвови, Маица За Вратот На Екипажот, Маи

DEN 335.84