• Ново
Машки Врвови Маици Со Долги Ракави Маица За Вратот Хенли Обична Пуловер Празнична Блуза Светло Сива Л

Машки Врвови Маици Со Долги Ракави Маица За Вратот Хенли Обична Пуловер Празнична Блуза Светло Сива Л

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Солидна Боја Блузи, Хенли Вратот Маица Маица, Долги Ракави Маица, Секојдневен Блуза, Пролет Fall Основен Тип На Шема : Еднобојна, Копчиња, Хенли Боја : Бела, Црна, Армиска Зелена, Светло Сина, Длабоко Сива, Светло Сива (По Избор)Големина : М,Л, XL, 2 XL, 3 XLMaterial : 90% Полиестер, 10% Spandexneckline : Хенли Ѓердан Должина : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зима Карактеристики : 1.Материјал : 90%Полиестер, 10% Спандекс. Мека и удобна за вашата кожа, костум за секојдневно носење или работа.2.Дизајн : Меки и удобни Маици Со долги ракави Хенли, дизајн на вратот и копчињата, меки на допир за удобно носење, се чувствуваат одлично во текот на целиот ден.3.Погодна Пригода : Мажи маици со долги ракави секојдневен, канцеларија, работа, датум, спорт, патување, улица итн. Доволно е јасен за работни денови и доволно удобен за викенди. Содржина на пакетот : 1 Х Машка Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Долги Ракави Блузи, Хенли Вратот Маица Кошула, Секојдневен Маица Блуза, Пролет Fall Маица. Материјал-90%Полиестер, 10% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Обични Врвови Со Долги Ракави, Копче За Вратот На Хенли Надолу Пуловер Со Пролетна Fall Маици Со Цврста Боја ,Удобна И Мека Мускулна Маица, Тенок Фит Основен Маичка, Трендовски и Убав. Повод-Удобна И Тенка Секојдневна Облека, Машка Маичка Совршена За Секојдневни Прилики Работа, Спорт, Одмор, Фитнес, Трчање, Возење Велосипед, Плажа И Секојдневно Носење Итн. Маици натпревар - Хенли Спарете Ги Со Вашите Омилени Панталони, Хеланки, Црни Панталони или Тексас Фармерки за Класичен Изглед Кој Никогаш не Излегува од мода.

Карактеристики

Производи во категоријата

дмкпв италијански Јака Кошули За Мажи Машка Обична Кошула Топ Стрит 3д Дигитално Печатење Круг Вратот висок копче надолу Кошула
  • Ново
Оценка на клиентот:

дмкпв италијански Јака Кошули За Мажи Машка Обична Кошула Топ Стрит 3д Дигитално Печатење Круг Вратот висок копче надолу Кошула

Италијански Кошули Со Јака За Машка Обична Кошула Топ Стрит 3д Дигитално Печатење Кошули Со Тркалезен В�

DEN 0.67
Хинваи Плус Големина Топ Клиренс Машки Цврсти Копчиња Божиќ Дедо Мраз Печати Со Џеб Превртување Краток Ракав Кошула Блуза Виолетова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хинваи Плус Големина Топ Клиренс Машки Цврсти Копчиња Божиќ Дедо Мраз Печати Со Џеб Превртување Краток Ракав Кошула Блуза Виолетова

Мажи Обични Цврсти Копчиња Божиќен Дедо Мраз Печати Со Џебен Пресврт Кошула Со Кратки Ракави Карактери�

DEN 3.00
Кошули За Мажи Дозвола Секојдневен Круг Вратот СТИЛ 3Д Дигитален Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кошули За Мажи Дозвола Секојдневен Круг Вратот СТИЛ 3Д Дигитален Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блуза

Мажи Секојдневен Кружен Врат КУЛ Стил 3д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маи�

DEN 271.84
Машки Тренинг Кошули Карирани Печатени Вртење Надолу Јака Долги Ракави Врвовиual Зима Обична Качулка Блуза Секојдневно Носење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки Тренинг Кошули Карирани Печатени Вртење Надолу Јака Долги Ракави Врвовиual Зима Обична Качулка Блуза Секојдневно Носење

Големина : С САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 104см / 40.94" Рамо : 43см / 16.93" Ракав : 64см / 25.20" Должина : 72см

DEN 210.24
Луксплум Машки Маици 3д Дигитален Принт Летни Врвови Маица За Вратот На Екипажот Секојдневна Блуза Работа Основна Маичка Т940А
  • Ново
Оценка на клиентот:

Луксплум Машки Маици 3д Дигитален Принт Летни Врвови Маица За Вратот На Екипажот Секојдневна Блуза Работа Основна Маичка Т940А

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Мускули Печатени Врвови, Маица За Вратот На Екипажот, Маи

DEN 335.84