• Ново
Ballsfhk Ливче Ракав Кошули За Жени Маици Блузи Обични Основни Врвови Цвеќиња Печатени Пуловер Со Копчиња

Ballsfhk Ливче Ракав Кошули За Жени Маици Блузи Обични Основни Врвови Цвеќиња Печатени Пуловер Со Копчиња

Buyers rating:
DEN 303.68

Износ

Големина : С Биста : 92см/36,22" Рамо : 39см/15,35" Ракав : 42см/16,54" Должина : 69см/27,17"Големина : М Биста : 96см/37,80" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 43см/16,93" Должина : 70см/27,56"Големина : Л Биста : 102см/40.16" рамо : 41см/16.14" ракав : 44см/17.32" должина : 71см/27.95"големина : xl Биста : 108см/42.52" рамо : 42см/16.54" ракав : 45см/17.72" должина : 72см/28.35"големина : xxl биста : 114см/44.88" рамо : 43см/16.93" ракав : 46см/18.11" должина : 73см/28.74"големина : хххл Биста : 120см/47.24" Рамо : 44см/17.32" ракав : 47см/18.50" должина : 74см/29.13"Метод На перење : Рачно миење на студ вода, Висат Или суво што ќе добиете : 1 женски врвовженски лабава долга должина одговара на секој тип на тело, Што Ви Овозможува да бидете удобни, стилски И да се чувствувате сигурни.Пол : Женскиматеријал : Кошулата е исклучително мека, еластична и пријателска за кожата, не проѕирна, нудејќи максимална удобност во текот на целиот ден.Прилики : Совршен За Секојдневно / Работа/ Датум/ Патување / Дома/ Одмор/ Шопинг/ Улица/ Забава/ Излегување. Задолжителен Предмет За Пролетна И Летна Гардероба.Опис дебелина : Стандардно Вклопување : соодветна големина : секојдневна пригода : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Печатење : Редовни Карактеристики : Уникатно Печатење, Маици Со Лабаво Вклопување,Елегантен И Симпатичен 95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. V Вратот Плус Големина Блузи За Жени - плус големина женски туника блузи 3/151 ракав карирана кошула дизајниран со неправилни полите, v вратот и класичен бивол карирани печати. Овие блузи со плус големина за женска карирана кошула се совршени додатоци за вашата нова сезонска гардероба. Карирани кошули за женски стил за секојдневна облека како што се запознавање, забави итн. Плус големина облека за жени одговара На Пролет, Fall и како основен слој врвот Во Зима. Навистина задолжителна лараса плус големина туника блузи за жени карирана маица. Кошули со 3/4 Ракави за Женско Совпаѓање - кошули со долга туника ларас за жени се достапни во различни карирани дезени. Облечени решетки женски туника врвови 3/4 ракав совршено се вклопува со хеланки. Сите натпревар биволска карирана кошула женски плус блузи и маици за различни стилови на облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хинваи Мажи Секојдневен Ден На Независноста Печатење Блуза Со Кратки Ракави и Шорцеви Панталони Дводелен Костум На Клиренс Блу
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хинваи Мажи Секојдневен Ден На Независноста Печатење Блуза Со Кратки Ракави и Шорцеви Панталони Дводелен Костум На Клиренс Блу

Мажи Секојдневен Ден На Независност Со Кружен Врат Печатење Блуза Со Кратки Ракави И Шорцеви Панталони

DEN 319.84
амуса Лето Блузи Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печати Половина Должина Ракав Секојдневен Одмор Основни Чипка Врвови
  • Ново
Оценка на клиентот:

амуса Лето Блузи Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печати Половина Должина Ракав Секојдневен Одмор Основни Чипка Врвови

Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печатење Ракав Со Половина Должина Секојдневен Празник Основни �

DEN 223.84
Нови Машки Кошули 3д Облека Со Животински Принт Модно Копче Улична Облека Со Кратки Ракави Ревер За Мажи Хавајска Ајкула Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нови Машки Кошули 3д Облека Со Животински Принт Модно Копче Улична Облека Со Кратки Ракави Ревер За Мажи Хавајска Ајкула Блуза

Свежи и Кул : Нашите хавајски шорцеви со кратки ракави се изработени од висококвалитетна ткаенина,која �

DEN 3.33
Хинваи Плус Големина Топ Клиренс Машки Цврсти Копчиња Божиќ Дедо Мраз Печати Со Џеб Превртување Краток Ракав Кошула Блуза Виолетова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хинваи Плус Големина Топ Клиренс Машки Цврсти Копчиња Божиќ Дедо Мраз Печати Со Џеб Превртување Краток Ракав Кошула Блуза Виолетова

Мажи Обични Цврсти Копчиња Божиќен Дедо Мраз Печати Со Џебен Пресврт Кошула Со Кратки Ракави Карактери�

DEN 3.00
Ракав Летна Плажа Мода Опуштено-одговара Хавајски Слободно Време Еднобојна Плус Вратот Кратка Боја Летна Големина Мажи Кошули
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ракав Летна Плажа Мода Опуштено-одговара Хавајски Слободно Време Еднобојна Плус Вратот Кратка Боја Летна Големина Мажи Кошули

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см / 42.52" Должина : 72см / 28.35" Рамо : 46см / 18.11" Ракав : 22см

DEN 0.33