• Ново
адвиикд Маици За Мажи Обични Летни Кошули Со Кратки Ракави Со Вратот Печатена Маичка Кошула Топ Блуза Гроздобер Маици За Мажи

адвиикд Маици За Мажи Обични Летни Кошули Со Кратки Ракави Со Вратот Печатена Маичка Кошула Топ Блуза Гроздобер Маици За Мажи

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Мажи Секојдневен Летен Краток Ракав Превртување На Вратот Кошула Печатена Маичка Кошула Топ Блуза Гроздобер 1982 Маици За Менсезона : Четири Сезони. Пол : Мажи. Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Краток Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Пакетот вклучува : . 1 Еез Машка Блуза ●Прилики+Удобните Материјали Се Многу Погодни за Плажа и Секојдневни, и јас ќе Ви се Допаднат. `+Карактеристики : Модата И Модерниот Дизајн Ве Прават Попривлечни. ①Натпревар е Погоден За Пролет, лето, fall и Зима. Гардероба Што Мора да ја Имате!. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите Нарачка.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нови Машки Кошули 3д Облека Со Животински Принт Модно Копче Улична Облека Со Кратки Ракави Ревер За Мажи Хавајска Ајкула Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нови Машки Кошули 3д Облека Со Животински Принт Модно Копче Улична Облека Со Кратки Ракави Ревер За Мажи Хавајска Ајкула Блуза

Свежи и Кул : Нашите хавајски шорцеви со кратки ракави се изработени од висококвалитетна ткаенина,која �

DEN 3.33