• Ново
Грианлок Машки Маици Хенли Вратот Блуза Вафли Маица Машка Мода Пуловер Лабава Фит Долги Ракави Блузи Темно Сива С

Грианлок Машки Маици Хенли Вратот Блуза Вафли Маица Машка Мода Пуловер Лабава Фит Долги Ракави Блузи Темно Сива С

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Солидна Боја Блузи, Хенли Вратот Маица Маица, Долги Ракави Маица, Секојдневен Блуза, Пролет Fall Плажа Тептер Тип : Солидна Боја, Копчиња Боја : Бела, Црна, Сина, Светло Сива, Темно Сива, Црвено вино, Армија Зелена (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекснеклин : Хенли Ѓердан Должина : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1.Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Мека и удобна за вашата кожа, костум за секојдневно носење или работа.2.Дизајн : Меки И удобни Маици Со долги ракави Хенли, дизајн на вратот и три копчиња, меки на допир за удобно носење, се чувствуваат одлично во текот на целиот ден.3.Погодна Пригода : секојдневна, канцеларија, работа, датум, слободно време, спорт, патување, улица итн. Доволно е јасен за работни денови и доволно удобен за викенди. Совршен подарок за семејства, пријатели Или момче Содржина на пакетот : 1 Х Машки Врвови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Долги Ракави Блузи, Хенли Вратот Маица Кошула, Секојдневен Маица Блуза, Пролет Fall Основни Маица. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Обични Врвови Со Долги Ракави, Маици За Пуловер Со Пуловер На Пролетта На Вратот На Хенли ,Удобна и Мека Маица, Тенок Фит Основна Маичка, Трендовски и Убав. Повод-Удобно И Витко Секојдневно Носење, Совршено За Секојдневни Прилики Работа, Спорт, Одмор, Фитнес, Трчање, Возење Велосипед, Плажа И Секојдневно Носење Итн. Натпревар-Спарете Се со Вашите Омилени Панталони, Хеланки, Црни Панталони или Тексас Фармерки за Класичен Изглед Кој Никогаш не Излегува од мода.

Карактеристики

Производи во категоријата

Луксплум Машки Маици 3д Дигитален Принт Летни Врвови Маица За Вратот На Екипажот Секојдневна Блуза Работа Основна Маичка Т940А
  • Ново
Оценка на клиентот:

Луксплум Машки Маици 3д Дигитален Принт Летни Врвови Маица За Вратот На Екипажот Секојдневна Блуза Работа Основна Маичка Т940А

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Мускули Печатени Врвови, Маица За Вратот На Екипажот, Маи

DEN 335.84
Хинваи Мажи Секојдневен Ден На Независноста Печатење Блуза Со Кратки Ракави и Шорцеви Панталони Дводелен Костум На Клиренс Блу
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хинваи Мажи Секојдневен Ден На Независноста Печатење Блуза Со Кратки Ракави и Шорцеви Панталони Дводелен Костум На Клиренс Блу

Мажи Секојдневен Ден На Независност Со Кружен Врат Печатење Блуза Со Кратки Ракави И Шорцеви Панталони

DEN 319.84