• Ново
Пинфект Најлон Половината Фани Отворено Спортско Возење Мобилен Телефон Рефлектирачки Појас Кеси

Пинфект Најлон Половината Фани Отворено Спортско Возење Мобилен Телефон Рефлектирачки Појас Кеси

Buyers rating:
DEN 175.84

Износ

Водоотпорен Најлон Жени Мажи Невидливи Половината Кеси Фани Пакети Отворено Спортско Возење Повик Патување Мобилен Телефон Рефлектирачки Појас КесиR. Функција : r. 1 : (Универзална за мобилни телефони под 7,5 инчи), без страв од ноќ, ноќ рефлектирачки дизајн лентаr. 2 : Три слоја на голем капацитет/полесни и потенки/водоотпорен ткаенина, три-џеб дизајн, партиција складирање, за да се задоволат вашите дневни потребиr. 3 : Приклучок за слушалки, Музика За Искуство Придружена Во Спортот, Нема Потреба Да Се Грижите За ПаѓањеR. Применлива Сцена : Трчање/Фитнес/возење велосипед/Дневноr. r. спецификација : r. големина на производот : 41,5*11,5 смr. состав на ткаенина : водоотпорна најлонска ткаенинаr. r. забелешка : r. поради различниот монитор и ефектот на светлина, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на слики. Благодарам!р.ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Вклучени : . 1*Спортски фани пакет Применлива сцена : трчање/фитнес/возење велосипед/дневно. 1 : (Универзален за мобилни телефони под 7,5 инчи), без страв од ноќта, ноќ рефлектирачки дизајн на ленти. 2 : Три слоја голем капацитет/полесна и потенка/водоотпорна ткаенина, дизајн со три џебови, складирање на партиции, за да ги задоволите вашите дневни потреби. 3 : приклучок За Слушалки, искуство музиката придружува во спортот, нема потреба да се грижите за паѓање. Лесно се совпаѓа со разни тимови, покажувајќи чувство на сонце на другите.

Карактеристики

Производи во категоријата

ТАБЛЕТ ВЕРТИКАЛЕН ГЛАСНИК
  • Ново
Оценка на клиентот:

ТАБЛЕТ ВЕРТИКАЛЕН ГЛАСНИК

Отворот на размавта со магнетно затворање се отвора кон главниот оддел и голем преден отворен џеб...

DEN 0.33
Седло Кеси Рефлексија-Платно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Седло Кеси Рефлексија-Платно

Фатете ја безвременската убавина на Дивиот Запад со оваа прекрасна платнена слика, во која се прикажани

DEN 3.00