• Ново
Урбана фабрика BDC06UF носење случај за 15,6 тетратка, црна

Урбана фабрика BDC06UF носење случај за 15,6 тетратка, црна

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Урбана фабрика BDC06 UF Case Case за 15,6 "Тетратка, црна, најлон, кожа на телото Урбана фабрика BDC06 UF за носење на лаптоп за 15,6", црна дизајнирана да се користи со тетратка. Случајот за носење нуди сигурно, удобно решение за складирање. Изграден со најлон материјал за производи за да понуди употреба на долговечност и голема отпорност на оштетување и влошување. Доаѓа во црна боја за софистициран и блескав изглед. Го држи гаџетот до 15,6 "во големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лична Картичка Случај
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лична Картичка Случај

Ролодекс Носење Случај За Бизнис КартичкаРозоваКожа2.5 "Висина x 3.5" Ширина Розова Лична Картичка Случај �

DEN 399.84
Дами Вики Двоен поштенски коњак
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дами Вики Двоен поштенски коњак

Кога барате совршена торба за носење со вашата нова облека или лесна торба што ќе ја носите за ноќ на заб

DEN 324.64
Цик Цак Розова Гласник Торба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цик Цак Розова Гласник Торба

Вашето дете ќе зборува за игралиштето со Дивината 13 х 10 Инчен Гласник Торба! Оваа торба за гласници има п

DEN 527.84
Симпатична Животинска Алпака Шема Чанти За Повеќекратна Употреба Платнена Торбичка Печатена за Училишна Работа Патување Шопинг
  • Ново
Оценка на клиентот:

Симпатична Животинска Алпака Шема Чанти За Повеќекратна Употреба Платнена Торбичка Печатена за Училишна Работа Патување Шопинг

Издржлив : Цврста основа и ремен за рачка, совршено директно шиење, Висококвалитетно памучно платно При�

DEN 399.84