• Ново
Женска Тасел Фани Пакет, Обрабени Рамо Градите Торба Мода Половината Торба Градите, Фау Кожа Половината Занитвам

Женска Тасел Фани Пакет, Обрабени Рамо Градите Торба Мода Половината Торба Градите, Фау Кожа Половината Занитвам

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

●Материјал€навртката фани пакет топ-зрнеста вештачка кожа, напредни метални навртки и реси, мазна текстура, одлична изработка, издржлива и удобна за носење. ●Прилагодлив широк ремен за рамо ● Мек најлонски материјал, широк ремен, удобен и дише, нема проблем со носење во текот на целиот ден. Може да се користи како торба за градите, торба со едно рамо или чанта со вкрстено тело, многу начини на носење. €Стилски модел zedded рамо градите торба шик метални навртки и класичен реси, мода и уникатен. Цврстата боја и столпчињата го прават тоа лесно да се совпаднат со вашата облека. Затворање на патент, додадете ја практичноста и безбедносната функција. ●Димензија●24*7,5*14см/9.4*3*5.5 инч. Со овие модерни и мултифункционални пакети за половината од вештачка кожа за да ја држите ВАШАТА лична карта, кредитни картички, билети за концерти, мобилен телефон, паричник, клучеви и други ситници, држете ги рацете слободни. ●Различни прилики се Одлични За шопинг, запознавање, брзо излегување, вечерно излегување, пешачење на отворено, тренинг, патување, пешачење, кампување и разни активности на отворено или затворено. Одличен избор за вашата девојка, мајка, ќерка, сопруга на роденден, Божиќ, нова година,. Денот на благодарноста или други специјални фестивал. Тел Жените Tassel Fanny Пакет, Studded Рамо Градите Торба Мода Половината Торба Градите, Вештачка Кожа Половината Пакети Занитвам (Црна).

Карактеристики

Производи во категоријата

Менс Паричник РФИД Блокирање Машки Вистински Кожен Паричник И Патент Монета Џеб Бифолд Чанта Со Синџирот На Кредитна Картичка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Паричник РФИД Блокирање Машки Вистински Кожен Паричник И Патент Монета Џеб Бифолд Чанта Со Синџирот На Кредитна Картичка

Мултиоддел : Машки Кожен Паричник доаѓаат со 16 слотови за картички (Вклучува 1 прозорец ЗА ЛИЧНА КАРТА, 1si

DEN 0.33
Миа К. Колекции Отај Торба За Рамо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Миа К. Колекции Отај Торба За Рамо

МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна облога од веганска кожна ткаенина : Дизајниран Со луксузни ук

DEN 879.68
Седло Кеси Рефлексија-Платно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Седло Кеси Рефлексија-Платно

Фатете ја безвременската убавина на Дивиот Запад со оваа прекрасна платнена слика, во која се прикажани

DEN 3.00
Нова Торба За Санрио Торба Куроми Двослојна Торба За Складирање Каваи Мали Двојни Ѕвезди Пурин Куче Со Висок Капацитет Уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нова Торба За Санрио Торба Куроми Двослојна Торба За Складирање Каваи Мали Двојни Ѕвезди Пурин Куче Со Висок Капацитет Уметност

Ако количината на купување е повеќе од 10,можете да контактирате со услугата за клиенти за да аплицирате

DEN 463.84
Дами Вики Двоен поштенски коњак
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дами Вики Двоен поштенски коњак

Кога барате совршена торба за носење со вашата нова облека или лесна торба што ќе ја носите за ноќ на заб

DEN 324.64