• Ново
Колекција Дарла Патување Подарок Сет Чанта Од Миа К

Колекција Дарла Патување Подарок Сет Чанта Од Миа К

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Мкф Колекција Дарла Патување Подарок Сет Чанта Од Миа к 3 парчиња Во Потрага по убава патување подарок во Собата за некој кој сака патување? Нашиот Комплет За Патување Дарла е совршен подарок дизајниран да додаде допир на класа во вашите додатоци за патување. Комплетот доаѓа со држач за пасош, ознака за закачување багаж и паричник со многу простор. Изработен од висококвалитетна веганска кожа со камчиња во боја, и дизајниран со украси со златен тон, овој комплет комбинира стил со организација. Мерења на паричникот : 7,5 W x 3,5 H x 1,5 D. се одликува со две прегради со патент и складира до 8 кредитни картички, готовина и преклопена карта за качување. Мерења на Носителот на пасошот : 4.25 W x 6.25 H. Ознака За Закачување На Багаж : 4 W x 2.5 H ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ВЕГАНСКА КОЖА : Изработена од блок во боја камчеста висококвалитетна веганска кожа и дизајнирана со украси со златен тон, овој комплет комбинира стил со организација. ПАРИЧНИК : 7.5 W x 3.5 H x 1.5 D. НОСИТЕЛ ПАСОШ : 4.25 W x 6.25 H. БАГАЖ ВИСАТ ТАГ : 4 W x 2.5 H. СОВРШЕН ПОДАРОК : Комплетот За Патување Дарла е совршен подарок за.

Карактеристики

Производи во категоријата

Торба Чанта Јасна Спојка Рамо Складирање Вкрстено Тело Акрилик Транспарентно Тело Крст Торбичка Елегантенкаин Чанти Вечер Чанта
  • Ново
Оценка на клиентот:

Торба Чанта Јасна Спојка Рамо Складирање Вкрстено Тело Акрилик Транспарентно Тело Крст Торбичка Елегантенкаин Чанти Вечер Чанта

Опис r r Оваа торба се користи за складирање мобилни телефони, паричници, клучеви и други предмети Дизајн

DEN 2.33
Менс Паричник РФИД Блокирање Машки Вистински Кожен Паричник И Патент Монета Џеб Бифолд Чанта Со Синџирот На Кредитна Картичка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Паричник РФИД Блокирање Машки Вистински Кожен Паричник И Патент Монета Џеб Бифолд Чанта Со Синџирот На Кредитна Картичка

Мултиоддел : Машки Кожен Паричник доаѓаат со 16 слотови за картички (Вклучува 1 прозорец ЗА ЛИЧНА КАРТА, 1si

DEN 0.33
Лична Картичка Случај
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лична Картичка Случај

Ролодекс Носење Случај За Бизнис КартичкаРозоваКожа2.5 "Висина x 3.5" Ширина Розова Лична Картичка Случај �

DEN 399.84
Симпатична Животинска Алпака Шема Чанти За Повеќекратна Употреба Платнена Торбичка Печатена за Училишна Работа Патување Шопинг
  • Ново
Оценка на клиентот:

Симпатична Животинска Алпака Шема Чанти За Повеќекратна Употреба Платнена Торбичка Печатена за Училишна Работа Патување Шопинг

Издржлив : Цврста основа и ремен за рачка, совршено директно шиење, Висококвалитетно памучно платно...

DEN 399.84
Седло Кеси Рефлексија-Платно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Седло Кеси Рефлексија-Платно

Фатете ја безвременската убавина на Дивиот Запад со оваа прекрасна платнена слика, во која се прикажани

DEN 3.00
Мировник Платно Црна Опрема Торба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мировник Платно Црна Опрема Торба

Нашата Торба За Опрема е дизајнирана да организира балистички елеци и носачи, шлем, очила, маска за гас, �

DEN 271.84