• Ново
Кокопаунтс Еднобојна Женска Чанта за Рамо Дизајнер во корејски Стил Стп Кожа Едноставна Секојдневна Мода Разноврсна Патент Квадратни Чанти

Кокопаунтс Еднобојна Женска Чанта за Рамо Дизајнер во корејски Стил Стп Кожа Едноставна Секојдневна Мода Разноврсна Патент Квадратни

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Место На Потекло : ПРОВИНЦИЈА ЖЕ ЏИАНГ Видови чанти : Чанти И чанти Со Вкрстено Тело прилика : Разновиден Број На Модел : Ly029 Надворешност : Неинтериор : Без Џеб : Тип На Тврдо Затворање : Тип на патент : Цврст Пол : Женски Стил : Секојдневна Декорација : Безброј Рачки/Ремени : Материјал За Еднообразување : ТИП НА ПОЛИЕСТЕРСКИ ЧАНТИ : Торби За РАМО Главен материјал : пушапе : Квадратно Потекло : копно чинакн : Жеџијангспецификација : Материјал : Стп Кожа Големина : 20*12*14смстрамки : 1усаж : Торба За Рамо, материјал за чанта : изработен од мека И Издржлива Водоотпорна Стп Кожа, Класичен И Модерен Златен Хардвер, Додавајќи Многу Елеганција За Вас. Материјал За Торба со вкрстено тело : Изработен од издржлива најлонска ткаенина отпорна на вода и отпорна на дамки, лесен за нега за бришење или миење во машина. Класично модно моделирање, ви дава поинакво визуелно искуство. Погоден за кое било од вашите места за собирање, забави, семејни вечери, состаноци!. Преносливоста е една од нејзините етикети.

Карактеристики

Производи во категоријата

Багалини Хоризонт Крстот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Багалини Хоризонт Крстот

Оваа торба со вкрстено тело со тенок профил го балансира добриот изглед со практичноста...

DEN 3.33
Симпатична Животинска Алпака Шема Чанти За Повеќекратна Употреба Платнена Торбичка Печатена за Училишна Работа Патување Шопинг
  • Ново
Оценка на клиентот:

Симпатична Животинска Алпака Шема Чанти За Повеќекратна Употреба Платнена Торбичка Печатена за Училишна Работа Патување Шопинг

Издржлив : Цврста основа и ремен за рачка, совршено директно шиење, Висококвалитетно памучно платно...

DEN 399.84
јолај модна лична карта краток паричник решетка со цврста боја жените имаат чанта повеќе слотови картичка спојка торба телефон
  • Ново
Оценка на клиентот:

јолај модна лична карта краток паричник решетка со цврста боја жените имаат чанта повеќе слотови картичка спојка торба телефон

Модна ЛИЧНА КАРТА Краток Паричник Решетка Со Цврста Боја Жените Имаат Чанта Повеќе Слотови За Картички

DEN 367.84