• Ново
Нова стп кожна торба со торба со голем капацитет и женска синџир торба за рамо - сина

Нова стп кожна торба со торба со голем капацитет и женска синџир торба за рамо - сина

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Материјал на производот : СТП+ полиестерски памук. Боја : црна, каки, сина, зелена. Големина на производот : голема големина 28см * 12см * 18см; Мали 25СМ*11СМ*15СМ. Пакување убавина : торба *1. 1. Внимателно избраната кожна ткаенина од стп има нова и модерна текстура, добра цврстина, отпорност на триење и отпорност на гребење, богати и трајни бои и нема да исчезнат. Внимателно избраните хардверски додатоци се сјајни, отпорни на абење и отпорни на гребење и не бледнеат или оксидираат. 2. Капацитет внатрешна структура, комбинација на мода и практичност, во случај на одржување на обемот, проширете ја внатрешната структура колку што е можно, и без разлика колку предмети се, тоа нема да биде надуено. 3. Преносливата чанта е засилена со добри кожни шевови, што ефикасно обезбедува носивост и издржливост на чантата. Радијанскиот дизајн на рачката е во согласност со принципот на човечка инженерска механика и се чувствува удобно; може да ја зголеми цврстината на раката и не е лесно да се соблече конецот и да се скрши. 4. Погоден за различни прилики. Моден и слободен стил. Можете да го носите кога излегувате, пазарувате, патувате или присуствувате на забава.5. Добри подароци за семејството, сопругата, пријателите и родителите во важни прилики како што се годишнини, родендени, фестивали и прослави. Нова стп кожна чанта со торбичка со голем капацитет и женска чанта за рамо со синџир - сина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Цик Цак Розова Гласник Торба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цик Цак Розова Гласник Торба

Вашето дете ќе зборува за игралиштето со Дивината 13 х 10 Инчен Гласник Торба! Оваа торба за гласници има п

DEN 527.84
Ранец на торба со мулти-џебно рамо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ранец на торба со мулти-џебно рамо

Отворање на горниот зим до главниот оддел со внатрешниот поштенски џеб Две предни џебови, горниот џеб в�

DEN 575.84