• Ново
Мултифункционална торба за патувања во платно - Стилови

Мултифункционална торба за патувања во платно - Стилови

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Оваа мултифункционална торба за патувања во платно е целосна одлична торба за секоја употреба. Направено од тешки платно и со повеќе џебови, оваа разноврсна торба ќе се користи толку многу, едвај ќе остане во вашиот плакар. Погодно за сите прилики.ИГОВИЛСКИ9 "H X 7 7,8 " L X 3.5 "WSHOLDER лентите се прилагодливи. Изработено од тешки платно на џебови за да се одржи асортиман на предмети, ленти за рамо се прилагодливи. Направени од платно со тешка должност. Повеќекратни џебови за одржување асортиман на предмети. Одлична торба за патувања за каква било употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

BCBGeneration Ines Houndstooth Satchel
  • Ново
Оценка на клиентот:

BCBGeneration Ines Houndstooth Satchel

BCBGeneration Ines Hound Stooth Satchel со прилагодлива и одвојлива лента, помал каиш на ланецот на горниот дел од торбата

DEN 2.33
BCBGeneration Sophia Square Micro Satchel
  • Ново
Оценка на клиентот:

BCBGeneration Sophia Square Micro Satchel

Ажурирајте ги вашите додатоци за да вклучите стилски и функционални парчиња со оваа торба за микро салц

DEN 303.68
Менс Паричник РФИД Блокирање Машки Вистински Кожен Паричник И Патент Монета Џеб Бифолд Чанта Со Синџирот На Кредитна Картичка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Паричник РФИД Блокирање Машки Вистински Кожен Паричник И Патент Монета Џеб Бифолд Чанта Со Синџирот На Кредитна Картичка

Мултиоддел : Машки Кожен Паричник доаѓаат со 16 слотови за картички (Вклучува 1 прозорец ЗА ЛИЧНА КАРТА, 1si

DEN 0.33