• Ново
Торба Со Среден Пазар

Торба Со Среден Пазар

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Магнетното затворање се отвора на главниот оддел со внатрешен џеб со патент, џеб за мобилен телефон и торбичка за монети што се одвојува. Двојно 30во тенки ремени за лесно носење. 100% Целосна Житна Кожа Од Крава, рачно изработена Во Колумбија, Јужна Америка.

Карактеристики

Производи во категоријата

Миа К. Колекции Отај Торба За Рамо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Миа К. Колекции Отај Торба За Рамо

МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна облога од веганска кожна ткаенина : Дизајниран Со луксузни ук

DEN 879.68
Менс Паричник РФИД Блокирање Машки Вистински Кожен Паричник И Патент Монета Џеб Бифолд Чанта Со Синџирот На Кредитна Картичка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Паричник РФИД Блокирање Машки Вистински Кожен Паричник И Патент Монета Џеб Бифолд Чанта Со Синџирот На Кредитна Картичка

Мултиоддел : Машки Кожен Паричник доаѓаат со 16 слотови за картички (Вклучува 1 прозорец ЗА ЛИЧНА КАРТА, 1si

DEN 0.33
Riah Fashion Coundday Chaped Canvas Makeup Touch
  • Ново
Оценка на клиентот:

Riah Fashion Coundday Chaped Canvas Makeup Touch

Класичното и живописно шарено печатење на модни модни торбички со шари на платно и живописно печатење е

DEN 352.00