• Ново
Фночи Дозвола Локатор Паричник Случај - Кредитна Картичка Големина Паричник, Спојката Или Нараквица Случај

Фночи Дозвола Локатор Паричник Случај - Кредитна Картичка Големина Паричник, Спојката Или Нараквица Случај

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Случај на паричник за локатор-Паричник Со Големина На Кредитна Картичка, Спојка Или Нараквица Опис : заштитниот ракав може безбедно да го постави локаторот во кутија со големина на кредитна картичка што може да се стави во вашиот паричник, спојка или нараквица. Школка е дизајнирана да биде што е можно потенка, а нејзината дебелина е дебела како локаторот, 8 мм (дебели околу 6 кредитни картички). Отворениот саќе изгледа остра и мала тежина.Големината е 82х50х8 мм (3, 22х1, 96х0, 31 инчи)Исклучува : локатор, паричник безбедно поставете го локаторот во вашиот паричник, спојката или ременот на зглобот производот е со мала тежина и може да го покаже вашиот локатор!Должината и ширината На кредитната картичка, дебели околу 6 картички (не подебели од локаторот)3Д печатење ФЛЕКСИБИЛЕН силикон И производи По нарачка Содржи : 1x локатор случај на паричник Фночи Клиренс Случај На Паричник-Паричник Со Големина На Кредитна Картичка, Спојка Или Случај На Нараквица Fnochy Услуга : ние обезбедуваме услуга за одговор во рок од 48 часа. Можете да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Во исто време, со нетрпение ги очекуваме вашите предлози кои ќе ни помогнат да се подобриме, што ќе биде движечка сила за да одиме напред!. Заштитниот ракав може безбедно да го стави локаторот во кутија со големина на кредитна картичка што може да се стави во вашиот паричник, спојка или нараквица. Школка е дизајнирана да биде толку тенка. што е можно, а нејзината дебелина е дебела како локаторот, 8 мм (околу 6. кредитни картички дебели). Отворениот саќе изгледа остра и мала тежина. Големината е 82х50х8 мм (3, 22х1, 96х0, 31 инчи). Исклучува : локатор, паричник. Ставете го локаторот безбедно во вашиот паричник, спојката или ременот на зглобот. Производот е со мала тежина и може да го покаже вашиот локатор!. Должината и ширината на кредитната картичка, дебели околу 6 картички (не подебели од локаторот). 3Д печатење ФЛЕКСИБИЛЕН силикон И производи По нарачка Содржи : 1x локатор паричник случај.

Карактеристики

Производи во категоријата

Riah Fashion Coundday Chaped Canvas Makeup Touch
  • Ново
Оценка на клиентот:

Riah Fashion Coundday Chaped Canvas Makeup Touch

Класичното и живописно шарено печатење на модни модни торбички со шари на платно и живописно печатење е

DEN 352.00
Лична Картичка Случај
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лична Картичка Случај

Ролодекс Носење Случај За Бизнис КартичкаРозоваКожа2.5 "Висина x 3.5" Ширина Розова Лична Картичка Случај �

DEN 399.84
Дами Вики Двоен поштенски коњак
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дами Вики Двоен поштенски коњак

Кога барате совршена торба за носење со вашата нова облека или лесна торба што ќе ја носите за ноќ на заб

DEN 324.64
Седло Кеси Рефлексија-Платно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Седло Кеси Рефлексија-Платно

Фатете ја безвременската убавина на Дивиот Запад со оваа прекрасна платнена слика, во која се прикажани

DEN 3.00
Миа К. Колекции Отај Торба За Рамо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Миа К. Колекции Отај Торба За Рамо

МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна облога од веганска кожна ткаенина : Дизајниран Со луксузни ук

DEN 879.68
Цик Цак Розова Гласник Торба
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цик Цак Розова Гласник Торба

Вашето дете ќе зборува за игралиштето со Дивината 13 х 10 Инчен Гласник Торба! Оваа торба за гласници има п

DEN 527.84