• Ново
Дами Вики Двоен поштенски коњак

Дами Вики Двоен поштенски коњак

Buyers rating:
DEN 324.64

Износ

Кога барате совршена торба за носење со вашата нова облека или лесна торба што ќе ја носите за ноќ на забава со вашите пријатели, оваа нечија дами Вики Двоен Zip Crossbody чанта е токму она што го барате. Лесната конструкција и главниот оддел со средна големина се совршени со денови кога сакате да ги носите само најважните работи. Внатрешниот џеб има поштенски поблиску до безбедно држење на копчињата или мобилниот телефон. Зелите за влечење на злато, ги украсуваат двата надворешни џебови и еден џеб од факс. Долгата лента за рамо е направена со PU материјал и врски со златен ланец за трендовски изглед на крстот. Пар со омилените клинови потпетици и слаби фармерки за изглед во кој можете да го насликате градот. Нобо дами Вики Вики Двоен поштенски коњак 100% Пу. Чанта од вкрстени. Златни патенти. Долга лента за рамо на рамо. Внатрешен поштенски преграда. Два надворешни џебови од патент. Повлечете ги патентите. Достапно во разновидни бои. Местото чисто со топла крпа, не миење на машината, не милувајте суво, не пеглајте.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лична Картичка Случај
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лична Картичка Случај

Ролодекс Носење Случај За Бизнис КартичкаРозоваКожа2.5 "Висина x 3.5" Ширина Розова Лична Картичка Случај �

DEN 399.84
Бакуган Зелен носач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бакуган Зелен носач

Не можете да се борите цел ден! Во одреден момент треба да се одморите, и еве го совршеното место за да ја

DEN 463.84
Ранец на торба со мулти-џебно рамо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ранец на торба со мулти-џебно рамо

Отворање на горниот зим до главниот оддел со внатрешниот поштенски џеб Две предни џебови, горниот џеб в�

DEN 575.84