• Ново
Плажата Хамилтон Голема Уста Про Сок Екстрактор-Сребрена, Црна

Плажата Хамилтон Голема Уста Про Сок Екстрактор-Сребрена, Црна

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Уживајте во здрава чаша свеж сок секогаш кога сакате Со Екстракторот За Сок Од Голема Уста Од Нерѓосувачки Челик Хамилтон Бич. Има екстра-голем 3ин. олук за да може да сокува цело овошје и зеленчук со помалку време за подготовка. Соковникот На Плажата Хамилтон има моќен мотор кој му овозможува лесно да прашкасти дури и тврд корен зеленчук. Две брзини ви овозможуваат да ја изберете вистинската акција за извлекување за вашите производи. Дарежлив сад фаќа пулпа што лесно може да се отфрли или користи во други рецепти. Чашата за сок од 20 мл може да собере доволно за голема единечна чаша или повеќе помали чаши вкусен сок. Овој екстрактор за овошен сок доаѓа со четка за чистење за да помогне да се олесни одржувањето. Повеќето делови се безбедни за миење садови за брзо чистење. * Максимален принос на сок со моќен мотор од 800 вати и цедалка од нерѓосувачки челик • Лесен за чистење со безбедни делови за миење садови — вклучува четка за чистење цедалка. * Започнете со цедење веднаш-рецепти и 16 мл • вклучена е чаша со сок. Бпа слободен во храна зони. • Сок со доверба. Сок подолго-екстра голема корпа за пулпа има повеќе пулпа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Cutech 5 -насочен Au Cord Emoji Splitter - жолт
  • Ново
Оценка на клиентот:

Cutech 5 -насочен Au Cord Emoji Splitter - жолт

Сплитер на Cutech 5насочен Aux ви овозможува да споделувате музика и забава со пријателите Дизајниран со мал

DEN 0.67
Crocs Toddler & Kids Classic Clg, големини 4-5
  • Ново
Оценка на клиентот:

Crocs Toddler & Kids Classic Clg, големини 4-5

Лесно, лесно исклучено! Исто како и Класик за возрасни, верзијата на децата нуди неверојатна удобност и �

DEN 1.33