• Ново
Чарлс Леонард Тешки Степлер Капацитет Лист Сива Црна

Чарлс Леонард Тешки Степлер Капацитет Лист Сива Црна

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Издржлива челична конструкција со нелизгачки гумени стапала. Водич за заклучување хартија; прилагодлива длабочина на грлото до 2". Лесно го чисти метежот, има и систем за предно вчитување. Рачка обложена со гума за дополнителна удобност. 100 лист капацитет, користи 1/4", 3/8" & 1/2" тешки спојници. 5 Година Гаранција.Спецификации : - Кутија 1 Висина : 1.90 - UPC : 0026487826209 - Димензии На Атрибутот (во) : 1.9, 9.9 - Кутија 1 Ширина : 2.80 - Бренд : Чарлс Леонард - Кутија 1 Тежина : 1.57 - Кутија 1 Длабочина : 9.90 - Време на Пакување (денови) : 4 - Време на Испорака (денови) : 9 - Должина : 9.9 инчи, Ширина : 2.8 инчи, Висина : 1.9 во продадени како 1 секој. Тежок Степлер. 1/4", 3/8" 1/2 " главна големина. Димензии на степлерот : 2.8 "х 9.9". 100 Листови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Домот Е Местото Каде Што Ги Чувате Четките За Шминка Смешни Женски Ѕидни Налепници За Ѕидови кора и Стап ѕидни уметнички мурали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Домот Е Местото Каде Што Ги Чувате Четките За Шминка Смешни Женски Ѕидни Налепници За Ѕидови кора и Стап ѕидни уметнички мурали

Прикажете ја вашата страст со Овој Црн Винил Ѕид Цитати Налепници Инспиративни Цитати Налепници Кора И

DEN 0.67
Колба Гроздобер Букви Ел Џефе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Колба Гроздобер Букви Ел Џефе

КВАЛИТЕТ : Нашите Кожени Завиткани Надворешни Авантуристички Колби се изградени доволно силни за на от�

DEN 1.00
Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат

Долг ракав и основен дизајн на плетена текстура, што е совршено за да одговара на вашите кошули и фармер�

DEN 1.33