• Ново
д.л. ф. Хидратантен Основен Сјај На Усните, Гиди

д.л. ф. Хидратантен Основен Сјај На Усните, Гиди

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Е.л. ф. Хидратантниот Сјај На Усните во Јадрото е мелем за усни што се топи 2-во-1, комбинирајќи надворешна обвивка со навестување на боја и внатрешно јадро во форма на срце, преполно со придобивки за нега на кожата. Внесен со витамин Е за да им ја дадете на усните храната што ја бараа. Неговото хидратантно јадро сигурно ќе го натера вашето срце да прескокнеatам!. Зошто е. л.ф. сака. 2-во-1 топење на балсамот за усни јадрото во форма на срце, натопено со навлажнувачки Витамин, Додава чиста нијанса на боја и мек сјај, ги храни и условува усните. Клучни Состојки : . Витамин Е-помага во негување и навлажнување на кожата. Нијанси : . Прекрасен-Мавеловел - Лесен Радосен-Розова Розасреќна-Правлива Шипинка - Коралекстатична-Длабока Бобинкалисфул-Карамела Кафеаво-Портокалова. Сите производи се ослободени од фталати, парабени, неилфенол етоксилати, триклосан, триклокарбан и хидрохинон. Целата нега на кожата е исто така ослободена од сулфати. Горд сум што сум 100% веган и без суровост, ширум светот. Бидејќи љубезноста е шик. Мелем за топење усни 2-во-1. Јадро во облик на срце натопено со навлажнувачки Витамин Е.Додава чиста нијанса на боја и мек сјај. Ги храни и условува усните. 100% Вегански, без суровост И Сертифициран Зајаче Што Скока.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бела Вита Сатара Слајд сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Сатара Слајд сандали

Сатарата од Бела Вита е сериозно толку забавно! Горените се достапни или во класични летни ткаенини или

DEN 2.00
Не е лесно да се биде каубојка фраза ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Не е лесно да се биде каубојка фраза ботаничка и цветна графичка уметност авион црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 3.33
Prandi Taln Etagere, злато
  • Ново
Оценка на клиентот:

Prandi Taln Etagere, злато

Организирајте го патот до софистицираност со овој метал и стаклен етагер Елегантни агли ја благодат се�

DEN 2.67
Женски Товарни Фармерки со Висок Струк Џебни Широки Товарни Панталони Со Права Широка Нога Тексас Фармерки Улична Облека Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Товарни Фармерки со Висок Струк Џебни Широки Товарни Панталони Со Права Широка Нога Тексас Фармерки Улична Облека Панталони

Добредојдовте Во Продавницата За Женска Облека Кинхвинг, ви посакувам среќен шопинг Нашите производи �

DEN 0.33