• Ново
Челици Сибир-Слушалки-7. канал-целосна големина - жичен-УСБ-изолација на бучава-црна, портокалова

Челици Сибир-Слушалки-7. канал-целосна големина - жичен-УСБ-изолација на бучава-црна, портокалова

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Челзи Сибир 350-Слушалки Клучни Карактеристики и Придобивки : Извонреден звук добијте го работ во однос на конкуренцијата Со СЛУШАЛКИ DTS : X опкружувачки звук. Искусете ја вистинската ВИРТУЕЛНА 3д околина со точно поставување на аудио знаци. Аудио повторно замисленослушајте ги вашите непријатели пред да ве слушнат. Сибир 350 совршено репродуцира аудио во играта, така што го слушате секој куршум, магија, стапка и знак за животната средина точно како што сакаа развивачите на игри. Микрофонот што може да се повлече кристално чистиот микрофон обезбедува вашите соиграчи да ве слушаат гласно и јасно. Едноставно повлечете го микрофонот за да биде безбеден за време на патувањето во Ланс. Дизајн на суспензијаовој дизајн нуди идеално, лесно, самоприлагодливо вклопување. Само ставете го околу ушите и слушалките се прилагодуваат на совршено вклопување. Подобрена игра со слушалки со часови на крајот во луксузна удобност, благодарение на луксузниот дизајн со мемориска пена. Сибир 350 има подобрени слушалки, кои удобно се обвиткуваат околу вашите уши. Тотална изолацијасе чува бучавата надвор. Големите кружни слушалки се изградени за удобно да се вклопат над вашите уши, создавајќи совршено содржан звучен пејзаж. Засилен дизајн работите се случуваат во играта и во реалниот живот. Тоа е сибир 350 е изграден со премиум материјали, кои се доволно силни за да издржат се што животот го фрла својот пат. Интуитивни аудио контролисо неговите контроли за јачина на звук на кабелот и прекинувачот за исклучување звук под левото слушалка, десните поставки се секогаш на дофат.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84
Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12

Пристигна нов главен гардероба за девојчиња! Јакната на мото мото велур од лажичка е супер кул и супер м�

DEN 2.67