• Ново
Кл Боја Слоевитост Есенски Дрвја

Кл Боја Слоевитост Есенски Дрвја

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Описпечатете слоеви на боја за да создадете блескави дрвја за сите сезони со овие јасни печати за дизајн. Овој сет е дел од Колекцијата За Слоеви На Бои. Побарајте водич на задната страна за тоа како да ги користите овие марки.Нашите јасни печати за дизајн ја олупат нивната подлога и се држат до акрилните блокови за лесно позиционирање. Измешајте и усогласете ги дизајните, а потоа лесно чувајте ги за друго време. Направени од нас во САД од вистински фотополимер. Неспоредлив квалитет значи јасен впечаток секој пат. Херој Уметност Јасни Поштенски Марки, 4 "х 6" : овие јасни марки ја олупат нивната подлога и се држат до секој акрилен блок што прави лесно печат. Едноставно нанесете го вашето омилено мастило и печат јасни јасни слики. Тие се направени од 100 проценти фото-полимер кој е без латекс, без фталат, нетоксичен и биоразградлив. Достапно во различни дизајни (секој продаден одделно).

Карактеристики

Производи во категоријата

Фискарс Исчисти Марки 4 Х8 Таг Линии
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фискарс Исчисти Марки 4 Х8 Таг Линии

Прави совршено печат слики лесно, бидејќи може да се види точно како вашиот дизајн ќе изгледа пред да го

DEN 1.67