• Ново
Печатен Печат За Прицврстување-Птици Од Дренка

Печатен Печат За Прицврстување-Птици Од Дренка

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Прецизно исечени гумени печати со врвен квалитет кои ви даваат убава слика секој пат! Користете со кој било акрилен блок (продаден одделно). Едноставно отстранете го ацетатниот слој за еднократна употреба откривајќи ја винилната фигура со печатена слика, притиснете на блок, порамнете и печат! Користете го секое мастило што може да се користи со традиционални печати монтирани на дрво и исчистете го со средство за чистење печати монтирани на дрво. Овој пакет содржи Птици Од Дренка : еден 3, 75х3, 75 инчен печат за прицврстување. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од Гушење-мали делови. Не за деца под 3 години. Печат Печат - Дренка Птици.

Карактеристики

Производи во категоријата

Брат Печат Стартер Комплет-
  • Ново
Оценка на клиентот:

Брат Печат Стартер Комплет-

Овој комплет има се што ви треба за да создадете единствени јасни марки! Овој пакет од 7х8, 5х1, 25 инчи содр�

DEN 1.33