• Ново
Брат Печат Стартер Комплет-

Брат Печат Стартер Комплет-

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Овој комплет има се што ви треба за да создадете единствени јасни марки! Овој пакет од 7х8, 5х1, 25 инчи содржи три листови со печат од 6х8 инчи, еден акрилен блок, еден код за активирање за пристап до 50 обрасци на печати и еден лист со инструкции. Увезени. Брат Печат Стартер Комплет -.

Карактеристики

Производи во категоријата