• Ново
Clearвори Ел Јасно Печат Во Собата 4 X6 - Фономенал

Clearвори Ел Јасно Печат Во Собата 4 X6 - Фономенал

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Овие јасни марки ја олупат нивната подлога и се држат до секој акрилен блок што прави лесно печат. Едноставно нанесете го вашето омилено мастило и печат јасни јасни слики! Тие се направени од 100% фото-полимер кој е без латекс, без фталат, нетоксичен и биоразградлив. Достапно во различни дизајни (секој продаден одделно). Овој пакет содржи Фономенален : збир од 21 јасни марки на еден лист за поддршка од 6х4 инчи. Clearвори Ел Јасен Печат Постави 4 "Х6" - Фономенал.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дизајнерски фолии розов удар
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дизајнерски фолии розов удар

Дизајнер фолии розов удар Инстант Блинг! Користете лице нагоре со двострани лепила за инстант резултат�

DEN 2.67
Фискарс Исчисти Марки 4 Х8 Таг Линии
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фискарс Исчисти Марки 4 Х8 Таг Линии

Прави совршено печат слики лесно, бидејќи може да се види точно како вашиот дизајн ќе изгледа пред да го

DEN 1.67