• Ново
Licenter lices stamper на ролери за свињи

Licenter lices stamper на ролери за свињи

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Вашето дете може да украси скоро сè со својот омилен лик со набавка на лиценциран стампер на ролери на Peppa Pig. Овој производ има четири типа на дизајни што децата можат да ги користат наизменично на вклучените глави за да создадат широк спектар на уникатни отпечатоци. Пакетот вклучува две глави на ролери, стампер за ролери и подлога за печат. Тој е погоден за возраст од 3 години и повеќе години, што го прави идеален и за учење дома и за активности во училницата. Плус, дизајните на Peppa Pigs ќе ја направат секоја активност дополнителна забавна за малите. Лиценциран стампер на ролери Peppa Pigs : 4-парчен сет. Вклучува печат за гума од свиња Peppa, подлога за печат и 2 глави на ролери. На возраст од 3 години и на повеќе. Предупредување : опасност од гушење; Содржи мали делови. Не одговара за деца под 3 години.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дарис Втиснување Прав, 1оз, Сина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дарис Втиснување Прав, 1оз, Сина

Направете ги вашите страници со белешки да стојат Со Прашок За Втиснување На Дарис Блу...

DEN 3.33
ЛЛ Е: Забавни Животни
  • Ново
Оценка на клиентот:

ЛЛ Е: Забавни Животни

Нашиот Печат со Мастило содржи 18 печати од дрво и коцка со мастило безбедна за деца, сите спакувани во пр

DEN 207.84
Фискарс Исчисти Марки 4 Х8 Таг Линии
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фискарс Исчисти Марки 4 Х8 Таг Линии

Прави совршено печат слики лесно, бидејќи може да се види точно како вашиот дизајн ќе изгледа пред да го

DEN 1.67
Куќа Се Зголеми Јасни Марки 6 х4-
  • Ново
Оценка на клиентот:

Куќа Се Зголеми Јасни Марки 6 х4-

КајзеркрафтКуќа Се Зголеми Јасни Марки Јасните марки се лесен начин за додавање на потпишани слики во п

DEN 303.84