• Ново
Моите Најдобри Јасни Марки 4Х6 -Ана Бел, Пк 1, Моите Најдобри

Моите Најдобри Јасни Марки 4Х6 -Ана Бел, Пк 1, Моите Најдобри

Buyers rating:
DEN 207.84

Износ

Моите Најдобри Јасни Марки 4х6 - Ана Бел Моите Најдобри-Јасни Марки. Овие јасни марки ја олупат нивната подлога и се држат до секој акрилен блок што прави лесно печат. Едноставно нанесете го омиленото мастило и печат забавни и глупави слики! Овој пакет содржи еден јасен печат на еден лист за поддршка 4х2-3/4 инчи. Дизајн : Ана Бел. Произведено во САД.

Карактеристики

Производи во категоријата