• Ново
В. Дизајн Мала промашена печат за прицврстување на мафета 3.5 x2 -пеперутки

В. Дизајн Мала промашена печат за прицврстување на мафета 3.5 x2 -пеперутки

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

В. Дизајн-Мала промаши печат за прицврстување на мафети. Забавен и лесен начин за создавање детални слики за вашите картички, белешки и многу повеќе. Овој пакет содржи еден печат за прицврстување 3-1/2x2 инчи. Дизајн : пеперутки. В. Дизајн-Мала промаши печат за прицврстување на мафети. Забавен и лесен начин за создавање детални слики за вашите картички, белешки и многу повеќе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фискарс Исчисти Марки 4 Х8 Таг Линии
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фискарс Исчисти Марки 4 Х8 Таг Линии

Прави совршено печат слики лесно, бидејќи може да се види точно како вашиот дизајн ќе изгледа пред да го

DEN 1.67