• Ново
Херој Уметност Јасни Поштенски Марки 4 X6 Боја Слоевит Кул Лисица

Херој Уметност Јасни Поштенски Марки 4 X6 Боја Слоевит Кул Лисица

Buyers rating:
DEN 143.84

Износ

Овие јасни марки ја олупат нивната подлога и се држат до секој акрилен блок што прави лесно печат. Едноставно нанесете го вашето омилено мастило и печат јасни јасни слики! Тие се направени од 100% фото-полимер кој е без латекс, без фталат, нетоксичен. Координирање умира продадени одделно. Овој пакет содржи Кул Лисица : 24 јасни марки на 4х6 инчен лист за поддршка. Херој Уметност Јасни Марки 4" Х6 " Боја Слоевитост Кул Лисица.

Карактеристики

Производи во категоријата

Пени црна гума печат 2. x4. - Очекува
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пени црна гума печат 2. x4. - Очекува

Пени црнодрво монтирани гумени марки Пени црни марки имаат висококвалитетни слики во црвена гума со по�

DEN 1.67