• Ново
Студио Карабел Студио Прицврстување А7-Пингвин Оригами

Студио Карабел Студио Прицврстување А7-Пингвин Оригами

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Овие марки се совршени за белешки за книги и други занаетчиски проекти! Користете со кој било акрилен блок (продаден одделно). Овој пакет содржи пингвин оригами : еден печат за прицврстување на еден лист 3,75х5,25 инчи. Увезени. Студио Карабел Студио Прицврстување А7-Пингвин Оригами.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кели Турки Јасни Марки-Тексас
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кели Турки Јасни Марки-Тексас

Кели Турки Јасни МаркиТексас Херој УметностКели Турки Јасни Марки Овие јасни марки ја олупат нивната п�

DEN 303.84