• Ново
Краток ракав за момчиња блиц, големини 4-18

Краток ракав за момчиња блиц, големини 4-18

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Да одиме! Покажете ја својата loveубов кон најбрзиот херој во светот со овој прекрасен графички тренер за момчиња. Киселина измиена за меко, животно чувство, оваа дополнителна пријатна маичка е одлична за да легнува дома или да си игра со пријателите. Стил со своите омилени фармерки и патики и тој е подготвен за сè! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : измиена киселина; Графички принт од предната страна. © DC Comics, сите права се задржани. Флешот за момчиња.

Карактеристики

Производи во категоријата

Gildan Ultra Cotton Classic Youth Mouth Long Sneave T-Shirt
  • Ново
Оценка на клиентот:

Gildan Ultra Cotton Classic Youth Mouth Long Sneave T-Shirt

Оваа маица со долги ракави на Glidan Classic е направена од удобна 100% памучна ткаенина Оваа кошула е совршена з

DEN 2.00
Spongebob Никелодеон Боб и Пат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Spongebob Никелодеон Боб и Пат

Оваа маичка е совршена за вашето малечко! Тоа е мека и удобна печатена тита што е сè што им е потребно за �

DEN 462.24