• Ново
Персонализирана маица за спасување на трансформатори Dinobot Black Boys, долга ракав маица

Персонализирана маица за спасување на трансформатори Dinobot Black Boys, долга ракав маица

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Поддржете ги Dinobots со оваа персонализирана трансформатори за спасување ботови Dinobot Black Longsleeve маица! Трансформирајте се во специјален Dinobot! Оваа маица за спасување на трансформатори Dinobot Black Longsleeve маица ги карактеризира четирите спасувачки ботови целосно трансформирани во самите диносауруси. Топлински бран, Чејс, Блејдс и Болдер се прикажани заедно со логото на класичното спасување. Додадете го името на вашето дете на дното на овој Трансформери за спасување ботови Dinobot Black Longsleeve маица за посебен допир! Персонализирани трансформатори за спасување ботови Dinobot Black Boys, долга ракав маица : 100 проценти памук дрес. Ребрестиот врат на екипажот и долги ракави со целосна должина. Машина за перење. Персонализирајте со име до 12 карактери. Големините на мали деца имаат тенденција да работат мали.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нано кратки ракави, постави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нано кратки ракави, постави

Толку лесен и мек! Вашите деца ќе се в inубуваат во оваа маица во наносекунда Пакет со вредност на кратки �

DEN 2.00
Spongebob Никелодеон Боб и Пат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Spongebob Никелодеон Боб и Пат

Оваа маичка е совршена за вашето малечко! Тоа е мека и удобна печатена тита што е сè што им е потребно за �

DEN 462.24