• Ново
Трансформатори момчиња премиер матри графички маици, 2-пакувања, големини 4-18

Трансформатори момчиња премиер матри графички маици, 2-пакувања, големини 4-18

Buyers rating:
DEN 144.00

Износ

Придружете се на бандата со Optimus Prime и остатокот од трансформаторите со официјално лиценцираните графички маици на Transformers Classic Prime Boys. Супер меките маички без обележја не се само модерни, туку и многу удобни. Овие на тренд графики можат лесно да се спарат со вашите омилени фармерки, џогери или шорцеви. Изберете која кошула сакате да ја носите за да се истакнете во толпата. Материјал : 50% памук/50% полиестер. Грижа : Машинско миење ладно. Земја на потекло : Увезен. Големина : Достапно во големини до 18. Одговара : Стандардно вклопување. Стил на вратот : вратот на екипажот. Карактеристики : Графички принт на трансформатори. © Трансформатори, сите права се задржани. Трансформатори Графички маици за момчиња.

Карактеристики

Производи во категоријата