• Ново
Уникатни поволни цени плетени памучни декоративни фрлања ќебето бледо розово 30 39

Уникатни поволни цени плетени памучни декоративни фрлања ќебето бледо розово 30 39

Buyers rating:
DEN 2079.84

Износ

Ова уникатно декоративно ќебе за фрлање поволни цени е дизајнирано со плетење со кабел, 100% природен памук, цврста боја и супер меко чувство и современ изглед. Drightебето за дишење и топло фрлање е многу популарно за завиткување на каучот за да додадете дизајн на домашна декорација и за брза топлина на телото. Совршено за дремење и покривање на ладни ноќи. Совршено за употреба во кревет, софа, кауч, канцеларија, кампување, итн. Направено со ткаенина отпорна на смалување, без избледување, пилинг, брчки или пролевање по миењето. Машинско миење со ладна вода, нежен циклус, ладно железо доколку е потребно. Забележете дека има разлика од 1-3 см според рачното мерење. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење внимателно пред да го купите ова памучно ќебе (1 инчи = 2,54 см). Поради снимањето и различен компјутерски монитор, вистинската боја може да биде малку поинаква како слики. Поради логистичките причини, ние користиме компресирана амбалажа, ве молиме миење на ладно, тогаш ќебето ќе биде меко и мазно. Единствени поволни договори плетени памучни декоративни фрлања ќебет за фрлање ќебе : 100% памук. Димензии на фрлање : 30 "x 39" (70 x 100 см). Стилски изглед класичен ќебе за дизајн на кабел. Содржина на пакет : 1 x Фрли ќебе. Совршено да се биде подарок за роденден, Божиќен подарок за вашето семејство и пријатели.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нејасни Ќебиња И Фрла Мов Фрли Ќебе Декоративни Ќебиња И Фрла Смешни Декоративни Врата Мат Бања Добредојдовте Мат Близнак Фрли
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нејасни Ќебиња И Фрла Мов Фрли Ќебе Декоративни Ќебиња И Фрла Смешни Декоративни Врата Мат Бања Добредојдовте Мат Близнак Фрли

Големина : 40€60cm / 15.75€23.6 во Материјал : Полиестер Вклучен Пакет : 1 ● подна подлога Известување : Поради а�

DEN 0.33
Фрли перница-квадрат-розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрли перница-квадрат-розова

Оваа 100% Polyester Faux Fur Pillow е одличен акцент во секоја просторија Мекиот материјал е топол и пријатна и додав�

DEN 0.67
Чунки плетено фрлање ќебе од Велукс
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чунки плетено фрлање ќебе од Велукс

Да! Тоа е џемпер за целото тело! Поставете го бујното плетено ќебе за фрлање од страна на Vellux во подножје�

DEN 2079.84