• Ново
Fau Fur Luxury фрла 102in 116in

Fau Fur Luxury фрла 102in 116in

Buyers rating:
DEN 367.52

Износ

Ако очите се прозорци на душата, тогаш ова украсно фрлање/ќебе е прозорци за дизајнерската убавина на нечиј сон. Додадете посебен допир на текстура и удобност во вашиот простор за живеење со овој дизајнер Поларен мечка Фукс луксузен фрлање. Создадете и уживајте во вистинскиот изглед без да им наштетите на животните! *Рачно изработено во САД *Боја : Бела, црна *Содржина на ткаенина : 100% акрилик *Реверзибилна *Задна страна : Совпаѓање на цврста боја Faux Fur Luxurue Throw 102in x 116in.

Карактеристики

Производи во категоријата

Денот на независноста ќебе, мека и топла прирабница празник Божиќ декоративен кревет троседот Независност ден ќебе погоден За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денот на независноста ќебе, мека и топла прирабница празник Божиќ декоративен кревет троседот Независност ден ќебе погоден За

Детали за производот : ова фланелен ќебе е супер меко, убаво, дише, топло и удобно, но не премногу жешко.Ви

DEN 1.00
Мраз Фрли Црвено
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мраз Фрли Црвено

САФАВИЕХ Фрост Фрли Црвен Мраз и црвената памучна позадина е сензационално мека на допир, а нејзината д�

DEN 3.33