• Ново
Главните постави Шерпа фрлаат ќебе, 50 60

Главните постави Шерпа фрлаат ќебе, 50 60

Buyers rating:
DEN 351.84

Износ

Пријатни и се чувствуваат пријатно со главните теми Шерпа фрлаат ќебе. Идеално за секоја просторија во вашата куќа, ова разноврсно ќебе е направено од ткаенина од ручи Шерпа, која е мека до допир и изгледа луксузно на вашиот софа, преклопено над задниот дел на столот, или слоевито во подножјето на креветот. Тоа е доволно лесен за употреба во сите сезони, и точно за да се грицкате и да гледате телевизија кога ќе се чувствувате малку студено. Цврстите бои го олеснуваат мешањето со постојниот мебел или постелнина за да создадете пријатна и покана простор. Шерпа фрлањето е направено од нејасна, лесна ткаенина веднаш додава кадифен и луксузен изглед во вашата дневна соба, семејна соба или употреба на спални соби како обичен фрлање за вашиот тросед или кауч, или слој на вашиот кревет за дополнителна удобност, лесната фрлање е совршено Завршувањето кога е кул, дури и за време на пролетта, летото и фрлањето есен е одлично за грицкање, гледање телевизија или релаксирање на цврстата боја на каучот е дизајнирано да се меша убаво со вашиот кревет, троседот, каучот или просторијата за живеење. Главни метри г -ѓа Шерпа фрлаат. Главникот Екстра кадифен лесен Шерпа фрла ќебе, 50 "x 60" : Супер мек дополнителен кадифен шерпа фрлано ќебе. 50 "x 60". 100% полиестер. Машина за перење. Вклучено е 1 ќебе. Функција и декор. Лесен. Лесна грижа : Полиестерската машина се мие во ладна вода на нежен циклус. Не бели. Tumble суво одделно на ниски температури. Не пеглајте. Увезени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Fau Fur Luxury фрла 102in 116in
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fau Fur Luxury фрла 102in 116in

Ако очите се прозорци на душата, тогаш ова украсно фрлање / ќебе е прозорци за дизајнерската убавина на н

DEN 367.52
Нејасни Ќебиња И Фрла Мов Фрли Ќебе Декоративни Ќебиња И Фрла Смешни Декоративни Врата Мат Бања Добредојдовте Мат Близнак Фрли
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нејасни Ќебиња И Фрла Мов Фрли Ќебе Декоративни Ќебиња И Фрла Смешни Декоративни Врата Мат Бања Добредојдовте Мат Близнак Фрли

Големина : 40€60cm / 15.75€23.6 во Материјал : Полиестер Вклучен Пакет : 1 ● подна подлога Известување : Поради а�

DEN 0.33
Памук плетен кабел фрлано ќебе, 47 70
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук плетен кабел фрлано ќебе, 47 70

Fahебето за фрлање е направено од 100% памук Мултифункционалното ќебе за фрлање може да се користи како пат

DEN 431.84
3Д Прекрасно Печатење На Мопс Топло Ќебе За Фрлање Супер Меки Фланелни Ќебиња На Каучот За Постелнина За Патување Со Софа Возрасни
  • Ново
Оценка на клиентот:

3Д Прекрасно Печатење На Мопс Топло Ќебе За Фрлање Супер Меки Фланелни Ќебиња На Каучот За Постелнина За Патување Со Софа Возрасни

Мултифункционално сценарио за употреба : ова ќебе е лесно и издржливо, што го олеснува носењето за време

DEN 399.84