• Ново
Сладолед Цртан Филм Шема Руно Фланелен Ќебе За Кревет Кауч Ќебе Супер Мека Лесна Цела Сезона Топол Подарок За Тинејџерки

Сладолед Цртан Филм Шема Руно Фланелен Ќебе За Кревет Кауч Ќебе Супер Мека Лесна Цела Сезона Топол Подарок За Тинејџерки

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Мултифункционално сценарио за употреба : ова ќебе е лесно и издржливо, што го олеснува носењето за време на кампување на отворено, ранци, одмор, ПАТУВАЊЕ СО Р.в. или излети. Совршен за гушкање на софата, читање, ГЛЕДАЊЕ ТЕЛЕВИЗИЈА, релаксирање во дневната соба и уживање во среќно слободно време во спалната соба. Висококвалитетен Микрофибер : висококвалитетно двострано волнено ќебе е изработено од Фланелна ткаенина. Уредните шевови ја подобруваат цврстата врска на шевовите, што може да се користи долго време. Фина изработка, отпорна на абење или кинење, отпорна на брчки и избледување. Елегантна декорација : нашите топли ќебиња имаат нежен изглед и пристоен сјај, кој може да биде покриен на мебел како што се столови, софи или кревети. Прекрасните бои го подобруваат модерниот и извонреден изглед, додавајќи уникатно чувство во вашата соба. Дефинитивно ќе ви се допадне!. Одлични Подароци За Подароци : овие украсни ќебиња обезбедуваат свилен и луксузен допир, совршен За Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Новата година, загревањето на куќата или враќањето дома и сите празници, што ги прави совршен личен подарок За секоја пригода Добијте удобност и дишете со ова исклучително меко и меко фланелно руно ќебе, ви донесе крајна топлина особено во студените ноќи. Исто така, добар избор за кул летни филмски ноќи, кој е погоден за сите сезони. Изработен од материјал е исклучително топол и исто така е лесен, и хипоалергичен, ова е совршен квалитет за пријатно во вашиот елемент. Грижата за ова фрлање е прилично едноставна, само измијте во ладна вода или на деликатниот циклус. Се препорачува сува сува ниска топлина, но би било подобро сушење на линијата. Не избелувајте.

Карактеристики

Производи во категоријата

Електрично Загреано Меко Загреано Електрично Зимско Ќебе Фланелен Ќебе Мек Домашен Текстил Двојно Ќебе За Кревет Термичко Ќебе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Електрично Загреано Меко Загреано Електрично Зимско Ќебе Фланелен Ќебе Мек Домашен Текстил Двојно Ќебе За Кревет Термичко Ќебе

Ткаенина : фланелентемпература : 3860 ° C топлина, двослоен сендвич дизајн, жици, топло и удобно.Големина : 45

DEN 607.84
Фрла од крзно од монголско фау
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрла од крзно од монголско фау

Пријатна просторија со ова уникатно бело монголско крзно крзно фрлано ќебе Овој долг, виткан пилод е не�

DEN 0.67
Денот На вљубените Фрли Ќебе Супер Мека Фланелен Пријатна Ќебиња Перат Лесен Топло Нејасни Ќебе За Каучот Софа Кревет Канцеларија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денот На вљубените Фрли Ќебе Супер Мека Фланелен Пријатна Ќебиња Перат Лесен Топло Нејасни Ќебе За Каучот Софа Кревет Канцеларија

1 Материјал од ткаенина : 250гр фланелен 2 Применливо сценарио : може да се користи како ќебе за сиеста, ќеб�

DEN 0.33