• Ново
Кумхо Круген Хт Цела Сезона ЛТ275 65Р 123 120Р Е Лесна Гума За Камиони

Кумхо Круген Хт Цела Сезона ЛТ275 65Р 123 120Р Е Лесна Гума За Камиони

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

КУМХО Круген HT51 е висококвалитетна гума за сите сезони дизајнирана да испорача исклучителни перформанси, издржливост и разноврсност. Без разлика дали крстарите низ градските улици или тргнувате во теренска авантура, оваа гума е изградена за да се справи со барањата на секоја состојба на патот со доверба. КУМХО Круген HT51 е висококвалитетна гума за сите сезони дизајнирана да испорача исклучителни перформанси, издржливост и разноврсност. Без разлика дали крстарите низ градските улици или тргнувате во теренска авантура, оваа гума е изградена за да се справи со барањата на секоја состојба на патот со доверба. 3Д шипките обезбедуваат оптимално држење и моќ на сопирање во снегот. Симбол на планина/снегулка-ги исполнува стандардите за изведба за тешки снежни услови. Цврстиот дизајн на централниот блок обезбедува силно држење, подобрена стабилност и прецизно ракување. Симетричниот распоред со четири канали и оптималната форма на блок промовира издржливост и долг животен век. Дизајн на жлеб во стилот на цик-цак канали вода надвор од шарата за одличен влажен зафат и отпорност на хидропланирање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мики Томпсон Деган ЛТ305 65Р 121К ГУМА
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мики Томпсон Деган ЛТ305 65Р 121К ГУМА

Деган 38 од Мики Томпсон е шампион докажана гума за терен од кал која нуди солиден изглед, долготраен жив�

DEN 2.33
Гудјер Вранглер СР-Гума 255 65Р С
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гудјер Вранглер СР-Гума 255 65Р С

Гудјер Вранглер СР255 / 65Р16 106 С Големина На Гумата : 255 / 65Р16 Сезона : Цела Сезона Перформанси : Автопат Тип н

DEN 1640.00